Grafik Tasarımları ile ilgili kullanabileceğiniz Arkaplanlar burada...

peri82

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar burdaki arkadaşlar bu işte tecrübeli olduğunu düşünüyorum.bana yardımcı olursanız çok sevinirim ben şimdi grafikerlik web tasarım kursuna gitmeyi duşunuyorum edutime da nacak biraz tedırgınım çunku bu iş hakkında hiçbir bilgim ve alt yapıp yok yapabılırmıyım ve iş olanakları nasıl yanı çalışmalar bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.Çok teşekkür ederim şimdiden

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
şimdi meslek olarak grafikerlik istiyorsanız;gerçekten çok eğlenceli ve zevkli bi meslek:) bu meslekte herşey hayal gücünüze bağlı... insan öğrenmek istedi mi herşeyi öğreniyor,eğer yeteneğiniz varsa,hayal gücünüz genişse ve en önnemlisi istiyorsanız neden olmasın:):) bir kurs yardımıyla programları öğrenebilir,forum içerisindede derslere bakıp,bilgi alabilirisniz... BU MESLEKTE HERŞEY SİZE BAĞLI:):)

peri82

Üye
Tepki
0
Bana cvb verdiğiniz için çok teşekkür ederim aslında bıraz gözum korkmuştu çünkü internetde web tasarımla ilgili bölümlere bakmıştım ve bırsuru kodlamalar vardı ve kıme sorsam bana çok zor bı iş senelerın gerekır dedıler ve korktum şimid edutıme gıtmeyı duşunuyorum orda web tasarım ve grafikerliği bir arada veriyolar bende eğlenceli bir iş istiyorum ama çalışma ortamları nasıl yanı başınızda size hadi hadi diyip baskı yapanlar insanlartmı çünkü bu sektör hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Şimdiden ilginize çok tşk ederim:)

Emre Özel

Üye
Tepki
3
Linkler ölmüş çok eski paylaşımlar olduğundan mümkünse elinde olan varsa paylaşabilir mi ? Şimdiden çok teşekkürler. :)

Yukarı Alt