grafik ve web tasarımcı aranıyor-istanbul

Tepki
1
ilke reklam

grafik ve web tasarım çok fazla yoğunluğu olmayan yeni bir ajansız.bir arkadaşla anlaşmak istiyoruz.ödeme konusunda farklı düşüncelere sahip olanlarla konuşulur.

corel draw,freehand,QuarkXpress

ve

Web tasarım programları

bu programlardan hepsini bilmek zorunda değilsiniz.Kendine güvenen müşterinin beğeneceği tarzda iş çıkarabileceğine inanan, dürüst, tasarım yeteneği gelişmiş çalışma arkadaşı arıyorum.
Not: Ama mutlaka grafik ve web tasarım bilgisi olması gerekir.

dilay.yalcin06@hotmail.com ekleyebilirsiniz. Kolay gelsin...

Tepki
1
uzun süreler birlikte çalışabileceğim beni yarı yolda bırakmıcak arkadaşa ihtiyacım var.

Tepki
0
İlanınızda dikkatimi çeken nokta grafiker ve web tasarımcı arayışınız ancak şunu belirtmek istiyorum ki bir grafikerden aynı zamanda web tasarım işi beklemek son derece hata olur, çünkü alanları cok farklı yani bir grafikerden aynı zamanda web tasarımcı olmasını beklemeniz yanlış, her iki işi de yapan yok mu, mutlaka vardır, ancak birinde önemli olan nokta görsellik ve grafik tasarım bilgisi diğerinde ise daha cok programlama bilgisi cünkü malum web tasarımcılık daha cok kodlamalayla ilgilidir ve php, asp v.b dilleri bilmesi önemlidir ancak her grafikerden bu dilleri bilmelerini beklemek cok anlamsız olur bunun tam tersi web tasarımcıdan sağlıklı bir grafik tasarım beklemek anlamsızdır kaldı ki grafik tasarımcı ile web tasarımcı web tasarım işlerinde genelde koordineli çalışır yani grafik tasarımcı arayüzü yapar gerisini web tasarımcıya bırakır

Yukarı Alt