Grafiker Abilerimden Yardım Bekliyorum

mystorn

Üye
Tepki
0
Abilerim siteme reklam aldım siteme reklam aldıgım kısı resımler sureklı degıssın ıstıyor bırkactane banner verdı bana bu resımler sureklı degıssın bunu nasıl yapabılırım ama yaptıgım seyı html olarak yapmam lazım degısen resımlere tıklayınca kendı sıtesıne gıtmesını ıstıyorum bunun bır programı varmı veya nasıl yapabılırım, abilerim yardım ederseniz çok mutlu olurum... Şimdiden Teşekkür Ediyorum Sizlere...

mcdost

Üye
Tepki
0
yeni üye oldum, bilgi paylaşımı yapabileceğimi umuyorum, photoshopda kanvas içerisinde bir objem var kesmesi kolay köşeli bir obje, jpeg formatında kaydedeceğim zaman sadece obje çıksın istiyorum, yani işe yaramayan arka beyaz fonu istemiyorum, icon yapmak gibi, icon alanındaki obje hariç kalan kısım yok olsun istiyorum,yani siliyorum arka plani ama jepg e çevirince arka plan beyaz olarak kaydediyor. yardım ederseniz sevinirim, başlıkta yardım yazıyordu bende buraya yazmayı uygun gördüm, bir problemim daha var, slice toolda objeyi kestiğim zaman işe yaramayan bölgelerde çıkan otomatik slice lari silemiyorum, siliyorum ancak save for web devices diye kaydettiğimde boş slicelar da gözukuyor ve site backgroundumun önune geçiyor, bembeyaz bir alan oluyor yani.. web dizayn işlemi için soruyorum bu iki sorumu da, ayrıca bir tavsiyesi olan da söyleyebilir sevinirim..

Yukarı Alt