Grafiker Aranıyor(Reklamaj)

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
İstanbul Floryada bulunan firmamızda tam zamanlı çalışmak üzere grafik tasarımcı arkadaşlar aranmaktadır.

Aranan Özellikler:

-Deneyimli
-Grafik Tasarım Programları Çok İyi Bilen
-Çalışkan
-Tasarım Yeteneği Olan arkadaşlar özel mesaj yolu ile cvlerini gönderebilirler

sukru

Üye
Tepki
0
iyi günler ben esenyurtta oturmaktayım ve 4 aydır grafikerlik kursuna gidiyorum photoshop freehand ve coreli iyi derecede biliyorum iş tecrübesi kazanmak ve grafikerlikte uzmanlaşmak için stjyer ağırlıklı bir iş arıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

selin1989

Üye
Tepki
0
Selin Ağma 1-9-8-9@windowslive.com

Ben, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Masaüstü Yayıncılık Bölümünden dereceyle mezun oldum. Machintoch üzerinde; Quark, İndesign, Freehande, Photoshop, Dreamweaver ve Flash programlarını kullanmasını biliyorum. Ayrıca Hürriyet’te Heygirl dergisinde bir ay staj yaptım ve 3 aylık bir iş tecrübem var. Şu anda da AÖF İşletme Bölümü öğrencisiyim.
Programlara olan hakimiyetim (baskı aşamaları dahil) ve tasarım gücümle sizlere faydalı bir Grafiker olacağıma inanıyorum.

Tepki
0
DR.oktay duran anadolu matbaa meslek liseinde grafik ve fotoğrafçılık okuyorum yaz ve staj dönemi iş bulmaya çalışıyorum kendimi geliştirebilceğim bir iş arıyorum ilgilenirseniz sevinrim. İyi çalışmalar

atess

Üye
Tepki
0
7 yıllık tecrübem var 2 yıl etiket çorap etiketi 5 yıldırr kutu ambalaj sektöründe tasarımcı grafiker olark çalışıyorum
tasarımın yuanında ilitrasyon yeteneğim var vektörel olarak 3 boyutlu ilitrasyonlar yapabiliyorum
şu anda çalışıyorum arzu ederseniz hafta sonu cmts. görüşebilirz ve istek halinde portfolyo gönderebilirim

cika39

Üye
Tepki
0
Merhabalar. Beykent üniversitesi grafik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 8 yıllık grafikerlik tecrübem var. freelince ta çalışabilirim. cigo39@hotmail.com dan bana ulaşabilirsiniz.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt