Grafiker aranıyor

plaza

Üye
Tepki
0
Şirketimizin yeni oluşumu kapsamında tüm basılı malzeme, logo vb tüm kurumsal kimlik çalışmalarımız için bizimle çalışabilecek freelance grafiker arıyoruz.
İletişim için lütfen 0212-219 85 85 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

timutiti

Üye
Tepki
0
Profesyonel Grafik Tasarım
Aktif olarak reklam ajansında çalışmaktayım.Piyasa içinde bir çok çalışmam yer almaktadır.

iletişim: akkaya.timucin@gmail.com
*istediğiniz her tür çalışmanın örnekleri mailinize gönderilecektir

u-ata

Üye
Tepki
2
Merhaba ben Ata.
Güzel sanatlar mezunu uzun yıllardır ajanslarda grafiker-art director olarak çalışan ve tecrübesi ile freelance olarak kariyerine devam eden grafiker-illustratorum.
Ajans kalitesinde ihtiyaçlarınıza cevap verebilir bunların karşılığında da uçuk fiyatlar yerine mantıklı ücretler talep ederim.

Amacım; iyi iş çıkartmak ve her teslim ettiğim iş ile kendime yeni bir referans yaratıp, kulaktan kulağa yayılmaktır.
Katalog-el ilanı-afiş-kurumsal kimlik-web arayüz tasarımı-logo tasarımı-menü tasarımı-flayer... vb. tüm hizmetlerde rahatça ve hızlı cevap verebilirim.
Birçok kurumsal firmanın logolarına imza attım alttaki adreste bulunan logo bölümünden inceleyebilirsiniz.
Belirtmeliyim ki bir yere bağlı çalışarak yan gelir sağlamıyorum gelirim freelance olarak sağlıyorum ve işime bu denli önem veriyorum.
Çalışmalarımdan örnek sunmak adına maıl adresinizi talep ediyorum.

atatural@gmail.com

Keyifli bir iş ortaklığına...

Yukarı Alt