Grafiker eleman aranıyor yetiştirilecek

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Arkadaşlar afyon daki matbaamıza yardımcı grfikten az da olsa veya bilgisayardan anlayan yetiştirilecek grafiker eleman aranıyor alınacak eleman afyonlu olmak zorunda ayrıntılı bilgi içinlütfen mesaj aın

afyon da bir matbaa ayrıntıyı buraya yazamam çalışmak isteyeyn olursa özelden yazarım ancak
çalışma şartları öle ağır bi şart yok sadece çalışacak kişinin bilgisayardan anlaması yeterli ben öğreticem geri kalanını yani usta bi grafiker aramıyoruz sadece eleman arıyoruz
aranılan kişinin özellikleri dürüst çalışkan ve afyonda yaşıyor olsun yeter
işin mahiyeti askeri ücretten az olucak kesin ama ne kadar olur bilmiyorum onu ayrıntılarıya konuşuruz artık çalışmak isteyeyn veya çalışmayı düşünen arkadaşlar bana ya msn adresimden ya da özelden mesaj atsınlar konuşalım :)

hala arıyoruz yokmu ilgilenen

Tepki
0
Sağlık olsun kardeşim hayırlısı eleman bulamadık ilgilenen arkadaşlara duyurulur inşallah varsa aranızda afyonlu mesajını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Tepki
0
slm ben afyonluyum afyon sinanpaşa da oturuyorum

ilanı gördüm bilgisayar operatörlük ve işletmcilik belgem var girafik işi üzerine hiç çalışmadım onuda biz öğretiriz diyorsunuz ama ücret konusunda zor anlaşırız asgari ücret olsa çok güzel olurdu çünkü sinanpaşadan afyona geliş gidiş 6 ytl tutuyor genede konuşalım 0537 482 48 95 hakan_sahin_89@hotmail.com

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt