Grafikerim, iş arıyorum (Avrupa Yakasında)

Durum
Konu kapatılmıştır.

selin1989

Üye
Tepki
0
Ben, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Masaüstü Yayıncılık Bölümünden dereceyle mezun oldum. Machintoch üzerinde; Quark, İndesign, Freehande, Photoshop, Dreamweaver ve Flash programlarını kullanmasını biliyorum. Ayrıca Hürriyet’te Heygirl dergisinde bir ay staj yaptım ve 3 aylık bir iş tecrübem var. Şu anda da AÖF İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
Programlara olan hakimiyetim (baskı aşamaları dahil) ve tasarım gücümle sizlere faydalı bir Grafiker olacağıma inanıyorum.

Tepki
2
Merhaba,

Topkapı 1. Matbaacılar Sitesi Karşısında İstanbul'un en iddialı ilk 3 serigraf ve etiket firmasından biriyiz. Baskı teknikLERİ uzmanıyız. Ofset - letterpress ve serigrafi
üzerine yurt içi ve yurt dışı firmalara çalışıyoruz.
Bize sanat ve emek olarak katkıda bulunmak isterseniz lütfen armetiket@gmail.com
adresine CV'nizi gönderiniz...

İyi günler dileriz.....

Uğur Çiçek

Tepki
0
selin hanım resımlı cv nize ekli olarak yaptığınız işlerıde gormek ısterız greengd hot veya gmaile maılınızı beklıyorum tesekkurler

paradox84

Üye
Tepki
0
merhaba iii günler biz daha cok katalog ve digittal baskı alanında faaliyet göstermekteyiz... photoshop, autocad, freehand gibi benzeri programları kullanabiliyorsanız ve katalog calısmalarınız olduysa lütfen blue_ocean_83@hotmail.com adresine cv inizi yada yaptığınız bir kaç işi gönderebilirsiniz... ist/ avrupa yakası

Tepki
0
merhaba,
web tasarımı konusunda faaliyet gösteren şirketimizin
ikinci şubesini hasköyde açıyoruz
çalışma koşulları için mail gönderebilirsiniz
yada arayınız

0533 6565781

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt