grafikerim iş arıyorum

dramm

Üye
Tepki
1
merhaba,

üniversite ön lisans grafik tasarım bölümü mezunuyum. meslek lisesinden mezunum ayrıca grafik tasarım bölümü. freehand ve photoshop çok iyi illüstratör orta. meslekte 3 yıl deneyimim var. ama hala tam olarak yetiştiğime inanmıyorum. anadolu yakasında ikamet etmekteyim. yetiştirmek üzere grafiker arayan iş yeri ajans, reklam ajansı, matbaa, copy center arıyorum. ücret konusunda çok tatminkarım asgari dahi olur. ilgilenen iş verenler mesaj atarsa çok sevinirim.

burdesan

Üye
Tepki
0
Merhaba
firmamız Burdesan Edirne İpsalada. Ambalaj ağırlıklı çalışan bir firmayız, burada kuruluş sebebimiz Yunanistan ve İtalya ile çalışıyor olmamızdır Sizin gibi güzel sanatlar grafik mezunu arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Eğer şık bir ofis ortamında ambalaj tasarımı alanında çalışmak isterseniz lütfen irtibata geçin.
Saygılarımla
Mustafa Kemal Yurtçu
Tel. 284 624 12 12 _ 284 624 11 21
Cep: 549 624 12 13
Mail: burdesanambalaj@hotmail.com

ilkint

Üye
Tepki
0
Merhaba.Zonguldak merkez ve Devrek İlçesinde hizmet veren Fotoğraf Stüdyosu ve reklam ajansım var.Sizin profilinizde "Adobe PS-INDESIGN-ILLUSTRATOR-QUARK" (Herhangi biri ya da birileri) bilen bir çalışan arıyorum.İkametinizi değiştirmeyi uygun bulursanız iş konusunda görüşelim.
Kolaylıklar diliyorum.
İlkin TAŞÇI-İLKİN MEDYA VE FOTOĞRAFÇILIK
0532 586 07 07 -ilkin@ilkinmedya.com

dramm

Üye
Tepki
1
ben istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim ve işi de bu civarlarda arıyorum.

dramm

Üye
Tepki
1
@rcerrah

cv gönderebileceğim mail adresini mesaj atarsanız hemen cv'mi yollayabilirim. teşekkür ediyorum ilginize bu arada.

Tepki
0
@burdesan
ben artdizaynım tasarımcıyım ambalaj konusunda süper iyim bir çok ünlü markanın tasarımlarını yapdım ben ist yaşıyorum ama burdan tasarımlarınızı yaparım görüşmek isterseniz artdizayn2008@hotmail.com msn adresim

simgeajans

Üye
Tepki
0
Merhaba İstanbul ŞirinEvlerde Yeni Açtığımız Reklam Ajansımızda Çalışmak isterseniz mail inizi bekliyorum telefonlada irtibata geçebilirsiniz...
msn/email : dilan.halil@hotmail.com
GSM : 0 541 482 45 90
iş : 0 212 452 50 35

olumlu olumsuz cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum....

Yukarı Alt