grafikerim iş arıyorum

sevimozkan

Üye
Tepki
0
merhabalar,

üniversite ön lisans grafik tasarım bölümü mezunuyum. bakırköy anadolu kız meslek lisesi resim bölümü mezunuyum. freehand ve photoshop u iyi düzeyde kullanabiliyorum. meslekte deneyimim var. istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim. grafiker arayan ajans, reklam ajansı, matbaa, copy center arıyorum. ücret konusunda tatminkarım. ilgilenen iş verenler mesaj atarsa çok sevinirim.

egemenist

Üye
Tepki
0
merhaba çerkezköydeki ambalaj firmamıza grafiker arıyoruz burada çalışabilecek arkadaşlarınız varsa yönlendirirseniz sevinirim gürkan uzunoğlu 535 349 46 66

chykn

Üye
Tepki
0
Dijital baskı konusunda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz;

Beşiktaş semtinde dijital baskı ve promosyon işleri yapan bir firmayız, dijital baskı, çıkış, gibi konularda bilgi sahibi olan yeni çalışma arkadaşları arıyoruz, daha önce bu sektörde çalışmış arkadaşlar bize telefonla veya mail ile ulaşabilirler.

Firmamızda yapılan bazı işler :
Dijital baskı, A4-A3 çıkış, fotoblok, tual baskı, poster, afiş, hediyelik eşya baskı, ciltleme vb..
Teknik Servis Dijital Baskı Merkezi

bil1992

Üye
Tepki
0
mrb resim ve poster üzerine dijital baskı yapan bir firmayız. aynı zamanda e-ticaret sitemizi yönetebilecek takım arkadaşı olarak çalışmayı düşünrseniz örüşmek isterim numaram 05336104111

avni

Üye
Tepki
0
Teknikkart Kart Sistemleri olarak Arnavutköy Bolluca daki fabrikamızda kart üretici firmayız.
Grafik bölümümüzde çalışmak isterseniz avni@teknikkart.com.tr adresine CV nizi mail atın lütfen.

Yukarı Alt