Grafikerim İş Arıyorum

Ozan ERCAN

Üye
Tepki
0
Selamun Aleyküm. 1.5 yıldır Bu işle ugraşıyorum. Son 8 aydır Türmatsanda Grafiker Olarak Çalışıyordum.
Oydan Ayrılınca İstanbul Avrupa Yakasında Bir ajansda Grafiker Olarak Çalışmak İstiyorum.
Maaş Fazla Önemli Degil.
18 Yaşındayım Adım Ozan Ercan.
mail adresim: ozan-ercan@hotmail.com.tr
İlgilenen Olursa Mail adresimi ekliyebilir. Yada yüzyüze görüşebiliriz.
Şimdiden Teşekkürler :)

niyan

Üye
Tepki
0
İki senedir grafiker olarak çeşitli firmalarda çalıştım ve halen Daye Medya'da grafiker olarak çalışmaktayım. Üç tane dergi çıkartıyorum ve katalog, ilan, kurumsal işler yapıyorum. Freelance olarak grafik işi arıyorum. İlgilenenlerin mesajlarını bekliyorum.

sahra3444

Üye
Tepki
0
İki senedir grafiker olarak çeşitli firmalarda çalıştım ve halen Daye Medya'da grafiker olarak çalışmaktayım. Üç tane dergi çıkartıyorum ve katalog, ilan, kurumsal işler yapıyorum. Freelance olarak grafik işi arıyorum. İlgilenenlerin mesajlarını bekliyorum.

Merhabalar;
Katalog konusunda deneyimli eleman aramaktayız. Eğer halen iş arıyorsanız bizimle irtibata geçiniz.
0212 421 13 11

alpay46

Üye
Tepki
0
merhaba Kahramanmaraş'tan medyamar ambalajdan fatih köşker
0 532 478 80 71 ararsanzı görüşebiliriz

AknSakin

Üye
Tepki
0
Merhaba

Dersane ve çeşitli yayınevlerinde dizgi operatörü olarak çalıştım matbaa grafikerliği olarak bir yerde çalışmak ve kendimi daha da geliştirmek istiyorum avrupa yakasında oturuyorum ücret önemli değil yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim...

Tel: 0.539 723 06 51

e-mail : sakin.78@mynet.com

alimarap

Üye
Tepki
0
sultangazideki reklam firmamıza grafiker lazım çlş dşn görüşelim KUZEY REKLAM 0212 667 81 61 0532 653 34 33

Tepki
0
Merhaba ben Burhan 510 7310 nolu veya 0544 420 1885 telefondan bize ulaşabilirsen eyer hala iş arıyorsan belkide aradığın iş olanağı bizimle beraber ilermek olur.detaylar için oturup konuşalım eyer iyiysen sende.

aktas.i

Üye
Tepki
0
İşin Tanımı :
Hadımköy'de ki firmamızın bünyesinde görev alacak firmamız ile ilgili her çeşit reklam, katalog, broşür ve benzeri reklam materyallerini hazırlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler :
• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
• CorelDraw, Adobe Photoshop ve Adobe Indesign programlarına hakim,
• Sigara kullanmayan,
• Askerlik görevini ifa etmiş bay veya bayan,

İlgilenirseniz cv atın lütfen mail: ibrahimaktas@akdemirler.com.tr

Yukarı Alt