Grafikerler.org / Bilal Erçek

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Tek kelimeyle ; muhteşem..:) Amblem tek renk biraz sademi duruyor ne.. tabi benim görüşüm.. kalemin ucu sanırım fuşya rengi..kalem, acaba çizdiği çizginin renginde olsa nasıl dururdu...:rolleyes:

Ellerinize, emeğinize sağlık.. Allah kaleminize zeval vermesin...:D

Azzam

Üye
Tepki
0
Üst parmak müthiş olmuş, vallahi tebrikler program kabiliyetiniz bayağı kuvvetli. Başarılar diliyorum..

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Fikir iyi gibi duruyor, fakat çok sade gösterişsiz çarpıcı değil işte bu değil. Diğer çalışmanızdan yola çıkarak sizden daha çokmu beklentilerimiz varmıdır bilinmez daha iyi olabilirdi başarılar:)

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@ekinoks76
Merhaba ekinoks76,
Bu mesajı aslında kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali, hem bu mesaja hitaben hem de diğer üyelere de birşeyler anlatması açısından yazıyorum.
Birçok mesajda "bu SADE" lafını görüyoruz sık sık. Ve özellike bu sade lafı FAKAT/AMA sözcüklerinden sonra geliyor...
Sadelik tasarım/dizayn/üretim sektöründe bir eksi değildir. Bazen bir kartvizit görüyoruz font kataloğu gibi. Bir afiş görüyoruz kainattaki neredeyse bütün renkler kullanılmış. Bir kiyafet görüyoruz, bakamıyoruz bile gözlerimizin kamaşmasından. Ve bu tasarımların yeri bellidir beyinlerdeki tasarım sıralamalarında. Büyük markalar, büyük marka oldukları için sade logoları yoktur. Sadelikle kaliteyi birleştirdikleri için büyük marka olmuşlardır. Bu web sitesinin hemen sağ üst köşesinde bir mavi nokta ve yanında Grafikerler.org yazıyor gördünüz mü? bence bu site için harika bir logo. Şaka değil.
Bir tasarım akla gelen tüm fikirlerin yaratıcılık süzgecinden geçirildikten sonra geriye kalan kısımdır...
Güzel ama sade demek yerine, güzel çünkü sade diyebileceğimiz çalışmalar üretmek ümidiyle.. :)
Herkese başarılar.
Tebrikler Bilal...

Yukarı Alt