grafikerler.org istanbul buluşması afişi

Ndesign

Üye
Tepki
51
merhaba arkadaşlar ben bir mimar olarak az çok grafik programları ile birşeyler yapabiliyoruz bu da o çalışmalardan biri basit ama ancak vakit bulabildim neyse gelme ihtimalim az olsada gelmeye çalışacağım bazı bilgiler eksik onlarda kesinleşince eklenecektir.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
gerçekten çoook süpper olmuş..;) bende gelemeyeceğim sanırım:(

Tepki
1
Ha bide ben yalan sölemicem vakitin olsa daha farklı yapardın belki ama bu gördügüm snn gibi güzel calımaları olan bi kiye pek yakısmamıs:)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@al1ank06

neresini beğenmedin kardeşim....??? eğer daha iyisini yapabilrisen sen yap da koy buraya..!;);)

www.grafikerler.org yazısı değişik olmuş o kadar....

Grafikemez

Üye
Tepki
2
yer kadıköy değil sanırım bakırköy olacaktı nrl. admin'den öyle bi duyum almıştım. kendiside bilgi verecektir zaten. beyaz arka plan yerine gök mavisini kullansaydın daha hoş dururdu bence.

Ndesign

Üye
Tepki
51
eleştiriler ve öneriler için teşekkürler sizin verdiiğiniz direktifler doğrultusunda afiş in eksiklerini tamamlayıp ekleyeceğim sağlıcakla kalın

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bence beyaz arkaplan iyi olmuş ve yer bakırköy diye biliyorum bende:):)

Tepki
0
Yazı fontunu keşke değişik yapsaydın. Böylesine muhteşem bir afişin yazı tipi biraz basit kalmış. Ellerine sağlık ;) Bu arada her hafta sonu bakırköydeyim ama görmedim sizi aeh.

Yukarı Alt