Grafikerlik için iş arıyorum(yetiştirilmek üzere)

lazkizi

Üye
Tepki
0
Merhabalar;
Ben YELİZ BAYLAN
AHİ EVRAN ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİ Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ GEYVE M.Y.OKULU'na Bilgisayar Programcılığı bölümüne geçiş yaptım.(2010 mezunuyum).Aslen Trabzonlu,21 yaşındayım.İstanbul Avrupa Yakasında Okmeydanında ikamet etmekteyim.Üniversite ve liseyi anne ve babam olmadığı için hem okuyup hemde çalışarak bitirdim.Kendim çalışıp kendime bakmak zorundaydım.

ÇALIŞTIĞIM YERLER

2008 Eylülden 2009 Eylüle kadar Hasan Fotoğraf Stüdyosunda hem staj(lise) yaptım hemde çalıştım.
2010 Hazirandan 2011 Şubata kadar ARVEL(SANEK)'te hem bilgi işlem departmanında çalıştım hem profesyonel fotoğrafçı kimliğine sahip oldum ve ürün resimlerini Photoshopta decube edip,kendi web sitelerini yönetiyordum.
2011 Şubatdan 2011 Ağustosa kadaR SENSE(COŞKUN TEKSTİL)'de web sitelerini yönetip e-ticaret satışlarını gerçekleştiriyordum.

KURSLAR

Photoshop kursuna gittim.Lisede öğretmenimin kurs yerine.
Arvelde çalışırken Art plus'ta freehand öğrenmeye başladım ama dewamı web sitelerinden dolayı gelmedi.

BİLDİĞİM PROGRAMLAR
Photoshop cs3 (iyi)
Freehand (az)
Nebim(tekstil programı)(çok iyi)
Ms Office (çok iyi)
Dreamweaver (az)

Grafiker olmak istiyorum ve bu sektörde ilerlemek..Bunun içinde işe girersem işle beraber freehand indesing ve illistratör kurslarına gitmeyi de düşünüyorum..Şimdiden teşekkür ederim.

erdem100

Üye
Tepki
0
giyimkentteki firmamıza grafiker arıyoruz.
online satış modulünü kontrol edicek, fotograf dekupesi banner gibi işlemler yapabilecek birisi.
düşünürsen cv ni maile atıp iletişime geçebilirisin
firmamızda erp olarak nebim winner kullanıyor.

0212 438 46 50
erdem@sorteks.com.tr

kip ajans

Üye
Tepki
0
Merhabalar kip ajansta çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız düşünürseniz görüşelim yerimiz halkalı-küçükçekmece telf 212 540 78 79

Tepki
0
Slm yeliz hanım bizim yerimiz mecidiyeköyde buyurun gelin görüşelim tel 0212 216 41 33 yada siz iletişim bilgilernizi yazın biz arayalım teşekkürler ...

naci aslan

Üye
Tepki
0
merhaba ben is sahibiyim.bos zamanlarinda evde internet uzerinde calisacak acil grafiker ve photoshop bilen birine ihtiyacim var. Naci ASLAN E-mail; info@naciaslan.com Gsm; 0532 261 2026

Yukarı Alt