Grafikerlik işi arıyorum / İstanbul ..

Tanya

Üye
Tepki
0
Merhaba, adım Tanya. 15 Mayıs 1989 İstanbul doğumluyum. İstanbul, Fatih ilçesinde ikamet etmekteyim. Sigara kullanmıyorum. Lise mezunuyum. Açık öğretim'de Halkla ilişkiler 1. sınıf öğrencisiyim. İş aradığım için bu yıl kaydımı dondurdum. Aynı zamanda grafikerim. Bilge Adam'da web ve grafik tasarımı eğitimi aldım. Ve üstün başarı sertifikası ile mezun oldum. Adobe İllustrator, Photoshop, Dreamweaver, İndesign ve Flash programlarını kullanıyorum. Microsoft office programlarını kullanabilecek kadar bilgi sahibiyim. Gerek orta okul ve lise yıllarında gerekse ünv. 1. sınıfta öğrendiklerimle orta derecede ingilizce bilgim var. Önümüzdeki günlerde lisan kursuna da kaydımı yaptırmayı düşünüyorum. Şuana kadar okulla ilişkim olduğu için maalesef iş tecrübem yok ama bi yerden başlamam gerektiğine inanıyorum ve bunun için size başvuruyorum. Görüşmelerde '' biz tecrübeli eleman arıyoruz '' diyen işverenlerin tecrübelerine doğuştan sahip olup olmadıklarını merak ediyorum.
Not : İlle de tecrübeli eleman arayan işverenlere bi mesajım var;
eğer tecrübe bakkallarda, marketlerde satılıyorsa hemen alalım ..!

www.rapunzeldesign.net

ahmetkaydi

Üye
Tepki
1
Not : İlle de tecrübeli eleman arayan işverenlere bi mesajım var;
eğer tecrübe bakkallarda, marketlerde satılıyorsa hemen alalım ..!

Tanya arkadaşım güzel mesajın için teşekkürler :) Verdiğin notu da takdir ediyorum. Umarım arayışında hakkında hayırlısı olur. Kolay gelsin.

satellite

Üye
Tepki
0
Bizi arar mısınız iş görüşmesi için.Reklam firmasıyız bir grafikere ihtiyacımız var.Ben yönetici asistanı melek seyitoğlu,en kısa zamanda geri dönerseniz memnun oluruz.
gsm : 05312658238

bil1992

Üye
Tepki
0
mrb. fatih ilçesinde bir firmayız görüşmek istiyorum. numaram 5336104111

bil1992

Üye
Tepki
0
Istanbul fatih ilçesinde bulunan,firmamiza;fhotoshop konusuna hakim,e-ticaret sitemizi yönetecek personel ihtiyacimiz bulunmaktadir bizimle çalişmak isterseniz irtibata geçin 05336104111 bilal s.toprak

Yukarı Alt