Grafikerlik konusunda freelance çalışabilecek takım arkadaşı.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Merhaba,

Şuan İstanbul'da büyük bir firmada bilgisayar programcısı çalışmaktayım, fakat dışarıdan da iş almaya başlayacağım için kendime iyi bir ekip kurma niyetindeyim. Tüm tasarım ve program işini bir anda yapmak zaman olarak beni çok yıprattığından, kendime tasarımcı bir ortak arıyorum. Gelen ve yapılan proje başına anlaştığımız oranda projeye ortak olarak çalışmayı öngörüyorum. Bunu bir iş teklifi olarak değil, ek iş almak istiyorsanız ortaklık teklifi olarak düşünün. Tasarım kısmını siz yaptıktan sonra programlama kısmını yapıp bu şekilde çalışmak şeklinde.

Daha önce web sitesi tasarımı yaptıysanız ilgilenebileceğinizi düşünüyorum. Eğer ilgilenirseniz, detayları görüşmek üzere cevap atarsanız memnun olurum. Bana http://www.fatihkadirakin.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

hakanpelin

Üye
Tepki
0
Merhaba, yardimci olabilecegimi dusunuyorum. ararsaniz detaylari konusabiliriz. saygilar
0555 867 02 85

hakanpelin

Üye
Tepki
0
Merhaba, dışardan freelance iş yaptırmak isteyen arkadaşlar grafik tasarımda 10 yıllık deneyimle sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. Matbaa konusunda ve alternatif konularda yardımcı olabiliriz. Arayın "DÜŞÜNCELERİNİZİ GÖRSELLİĞE YANSITALIM". 0555 867 02 85-0543 892 44 11.

Tepki
0
Merhaba, ilanınız hala güncel ise yardımcı olabilirim.

BİLGİSAYAR:

Photoshop Cs3: ileri seviyede
Illustrator Cs3: ileri seviyede
Freehand Mx: ileri seviyede
CorelDraw: ileri seviyede
Indesign: ileri seviyede
Flash: orta seviyede
Dreamveawer: orta seviyede
Frontpage: orta seviyede
Quark Express: başlangıç seviyesi

İLETİŞİM:
Msn: graffi_fulya@msn.com
Gsm: 0555 465 89 00

hakanpelin

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Talep ettiğiniz çalışmalar için sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek düzeydeyiz. Ayrıca 8 senelik matbaa deneyimim mevcut. Matbaa konusunda son derece tecrübeliyim. grafiktasarimevi@hotmail.com ve 0555 867 02 85. saygılar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt