Grafikerlik Kursu Arıyorum...

forzatli

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bana anadolu yakasında bu işi bana öğretebilecek bir grafikerlik kursu lazım eğitim görmek istiyorum.intenette araştırdım 10 bin tl den 10 ay eğitim filan bazı yazılar okudum.bunlar doğrumudur acaba.bana anadolu yakasında iyi bir eğitim alacağım bir kurs lazım önerisi olan varmı?

forzatli

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim :) bakalım araştıralım

sağolasın söyledinde bu sadece kızlar için olan bir kurs mu ? :) birde ben okul hayatımdan tastikname ile emekli oldum :) onunla bağlantısı varmı bu kursun

erdm0zkn

Üye
Tepki
0
şişli de bilgi bilgi teknolojileri bilgisayar kursu haftaiçi 7 hafta hafsonu 3 bucuk ay sürüyor toplam 84 saat 800 lira cok iyi bi yer

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
uygulamalı grafik tasarım kursu (özel) verilmektedir. bilgi (info@sedatgul.com)
Ataşehir /İstanbul

Tepki
4
Hemen söliyeyim arkadaşlar derslik halinde kurs veren hiç ama hiç bir yer bu işi öğrenmenize ya da profesyonel olarak çalışacak hale gelmenize olanak sağlayamayacaktır. Nasılki o kursa gitmeden önce kendinizi bu konuda boş ve acemi hissediyorsanız, kurs bittikten sonrada aynısını iş için bir kapıyı çaldığınızda hissedeceksiniz.

Bu söylediklerimden benim karım yok kimseden bir şey beklediğimden de yazmıyorum yani cebime bir şey girmiyor ama girecek olanlar hemen bozulup buna karşı cıkacaktır; profesyonel anlamda hiç bir yer bu işin eğitimini vermiyor, kimse kimseyi kandırmasın.

mir_ay

Üye
Tepki
0
Biraz geç olmuş ama İstanbul kadıköy de Arı Bilgi diye bir kursa gittim. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım kurs arayan arkadaşlarıma tavsiye edebilirim...

aysse

Üye
Tepki
0
@mir_ay

Arı Bilgi'yi bende duydum ya grafik eğitimi almak istyorum başka neler var eğitim olarak biraz alt yapım var ama geliştirmek istiyorm kendmi sırf internetten çalışarak olmyo hoca lazım :) Piyasaya nasıl iş yapılır fln bilmek lazım

oz_gee

Üye
Tepki
0
@aysse
Ben arı bilgi den kurs aldım ofis, grafik ve web tasarımı derslerden çok memnun kaldım hocalarıda oldukça iyi zaten grafik ve web tasarımı ayrılmaz bir ikili

Yukarı Alt