Grafxer Grafik Çalışmalarım

Tepki
0
Ne Kadarını Upload Edebilirim Bilmem Ama Çalışmalarımı Sürekli Güncelleyeceğim...

Banner Çalışmalarım

Logo Çalışmalarım

Kartvizit Çalışmalarım

Rehber - Kitap - Dergi

1

Dergi Reklam Tasarımlarım

Devamı Gelecek

U

User

Misafir
alttaki logoyu begendim güzel olmuş eline saglık. yalnız bizmetleri deil hizmetleri olacak. :}

Balans

Üye
Tepki
0
banner fazla karışık bağlama ve woofer'ı kaldırmanı tavsiye ederim. logo ise windows tan esinlenilmiş.

redbull

Üye
Tepki
0
grafiker dedigin harflere çok dikkat ader sonra baskı aşamasında olmadık sonuçlar dogurur. ve halen devam etmektedir.Ne varki devamlı bilgisayara bakmaktan göz yorgunlugu oluyor. çalışmalarında başarılar dilerim. iyi çalışmalarr

U

User

Misafir
@Balans
esinlenemeden tasarım yapan görmedim duymadım. 27 yıldır.

Balans

Üye
Tepki
0
@MehmetBozaslan

esinlenme derken kibar olamay çalıştım aslında ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

U

User

Misafir
@Balans
hayır hiç birsey anlamadım cok acık ve net 1 sekilde yazarsanız sewinirim.
not: forumuzda çalşmalara olumlu yada olumsuz hakret etmek kesinlikle yasaktır. burda herkes kendini geliştirmek için geliyor. olumlu düüşüncelerinizi uygun bir dille yazmanız gerek. bu konu daha önce sitemizde cok acık ve net 1 sekilde gündeme geldi.
forum kurallarını ve duyuruları okumanızı tavsiye ediyorum.

Balans

Üye
Tepki
0
@MehmetBozaslan

mehmet bey ben kimseye hakaret etmedim sadece fikrimi yazdım. kuralları okudum ve yazdıklarımın kurallara aykırı birtarafı yok. amaç insanların egosunu tatmin etmekse ona bir şey diyemem.

Ndesign

Üye
Tepki
51
banner de redyo dost un altındaki kuşak balar bakmaz gözümü tırmaladı ondan ziyade gayet hoş olmuş ellerine sağlık logo ve banner

By_ExE

Üye
Tepki
0
Logo Harika Bence Yanlış Hatırlamıyorsam Renkweb internet Hizmetleri Hatred Kardeşimizindi Reklam Olmasın :D.
Bu arada Bannerdeki Hoparlor Neden O Kadar Büyük :S Keşke Az Külültüp Daha Değişik Bişe Yapsaydık Klasik Bir Türden Ama İdare Eder ;)
Eline Emeğine Sağlık

Yukarı Alt