Grup Yorum Konser Afişi

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0

Afişte kullanılan resim grubun son kasedinin kapağında kullanılmış olan resimdir.. Yorum larınızı bekliyorum

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çalışmanızı ekleyemediniz mi yoksa ben mi göremiyorum Mustafa Bey?

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Mustafa Bey

Resim yüklemede sorun var herhalde. Tekrar kontrol edermisiniz.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mustafa bey, hem background rengi olarak, hem karakter ve punto olarak çok göz yorucu olmuş grup yorum logosu zaten kırmızı birde çok koyu şekilde zemine kullanmışsınız kırmızı rengi çok boğulmuş, sonra karakterlerde de biraz değişiklik yapın çok kalın karakterlerde de boğmuşsunuz bazı revizelerle düzenlemeler yaparsanız daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır, paylaşım için teşekkürler, saygılarımla

Tepki
0
Çalışmayı göremeyen arkadaşlar için direk link vermemin umarım sakıncası yoktur.

http://img23.imageshack.us/img23/4639/grupyorumkonserafii.jpg

@Yaşar Karadeniz

Yaşar Bey : Boğulduğu konusunda haklısınız özellikle Kırmızı Grup yorum Logosu nun ama ben orada kullanılabilecek bir renk bulamadım beyaz dısında tümününde beyaz olmasını istemedim. Sizin bir öneriniz olursa sevinirim..

@Süleyman Köklü

Süleyman bey o zafer işareti sahaneye doğru yapılıyor, resim Yorumun harbiye konserinde çekilmiş bir resim. Ve fonda fulu olarak görünen renkler sahne ve yorum üyelerinin oluşturduğu bir ışık olayı. Ama doğrusu bunun çalışma ile ilgisini anlayamadım....

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Mustafa Bey verdiğiniz linkteki dosyanın hatalı olduğu uyarısı alıyorum tıklayınca : )

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt