Haberler çalışması

fizy45

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar son çalışmamı sizlerle paylaşayım dedim çalışma tamamiyle eğlence için yapıldı ara sıra oynadığım eve online adlı oyunda Tortuga Cartel diye bir Türk grubumuz var ve yeni kurulduğu için yerli yabancı üye sıkıntısı içersinde bu yüzden hem eğlenmek hemde ordaki arkadaşlara yardımcı olma amacıyla böyle bir çalışma yaptım hee birde online olmuyorum diye gönül almak için napalım iş güç = ))

Çalışma bir haber programı niteliğinde oyunda olan bazı olayları ve grubun yaptıklarını içeriyor hem oyun içi benim kayıtlarım hemde trailer fln kullandım ne amaçla olduğu mühim değil maksat göz alıcı oldumu onu merak ediyorum baştaki haber girişi dışında tüm efektler 3D, sesler,yazılar vs bana ait bir tek girişi ve renkleri hazır tema kullandım yapmayı gözüm yemedi açıkcası ama sonra pişman oldu 3d karakterlere yeşil ekran çekmek gibi uçuk şeyler yapmak durumunda kaldım bazı ufak hatalar olabilir onlarda affola...

Eleştiri kabul etmeyen ben yaptım güzel oldu uleyn tipte biri değilim uzmanından aldığım eleştirinin değerini bilecek kadar tecrübe edindim tasarım işinde olumlu olumsuz yorumları eksik etmeyin umarım beğenirsiniz = )

http://www.youtube.com/watch?v=ZrwHvQdwj3I

Not: Dil sorunu olanlar yanda türkçe açıklamalı olanı izleyebiliirler...

Yukarı Alt