Hafıza Kartı Onarım Programı Bilen?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Selamlar.
Hafıza kartım bozuldu ve içindeki dosyalara mutlaka bir şekilde ulaşmam gerekiyor..
Hafıza kartını okuyucaya taktığımda "Resim dosyası bulunamadı" yazıyor ve bilgisayarda hiçbir şekilde görmüyor.
Bu sorunu çözebileceğim veri kurtarma programı varsa yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Himm, peki `Araclar/klasor secenekleri/Gorunum/Gizli dosya ve klasorleri goster`deki kutu aktif mi Buse Hanim?
Bence sorunun bu, denemende fayda var.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Denedim ama olmadı Hakan abi malesef..
Sorun görünen hafıza kartında ama benim onu onarmam gerek,içindekileri almam gerek :]

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Hafıza kartının üzerine sağ tıklayıp özelliklere baktığınız zaman kapasitesi daha önceki gibi dolu görünüyor ise kurtarmak mümkün bilgisayar tamircilerinde bulunan bazı programlar ile. fakat kart tamamen boş görünüyor ise malesef tamamen silinmiş demektir.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Malesef benimki bilgisayarda bile gözükmüyor..
Bir de telefonculara vs. sormakta fayda var..
İlginiz için tşk.ler

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hımm, o halde:
Hafıza kartlarının yanında çentik şeklinde kilit olur onu yanlışlıkla hareket ettirmiş olabilirsin. O, hafıza kartını kilitler, içerisindeki bilgilere ulaşamazsın; keza hafıza kartına şifre koyulmuşsa yine şifre kaldırılmadan içerisindekiler görünmez, bunları da bir kontrol edip sonra kartının bozuk olduğunu düşünmelisin.

dunyamars

Üye
Tepki
0
çok önemli bilgiler varsa kurtrırılır. onların giriş cipi yanar. bazı programlar ise direk olarak elektirirk vererek hafıza kartının hafızasına direk ulaşırlar.:) Bu şekilde kurtarırsın. iyi günler.

Yukarı Alt