Hamam Web Sitesi PSD

onurknergn

Üye
Tepki
0
Eksiklerim varsa söylerseniz sevinirim sizce nasıl olmuş
Valla iconlara baktım güzel olanları paralı :D Yorumlarınızı Bekliyorum,

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Merhaba incelediğimde ufak detaylar göze hoş gelmiyor bunların düzeltilmesi ile daha güzel ve hoş görünüme kavuşabilir.

1. Daha hoş ikonlar seçilebilir.
2 Menüde mavi zemin içindeki yazılar siyah değil beyaz renkte yazılırsa daha iyi olacaktır.
3. google,face,twitter ikonları çok büyük ve sitenin üst alınanda ikon olarak var tekrar kullanılması gerekmez.
4. Sitede ara boşluklarında düzensizlik var. Menüden sonra slider arasındaki boşluk onun hemen altında slider ile duyuru arasındaki boşluk duyuru ile masaj çeşitlerimiz bloğundaki ara ve onun altındaki aralar eşit olmalı düzensiz duruyor.
5. Sliderdaki yön ikonları sağ tarafa hizalanabilir ve daha hoş zarif ve daha ufak olursa güzel olur çok büyük ikonlar.
6. Alt menü çok zayıf kalmış daha geniş bir alan içerisinde dah çok menü eklenebilir o bölüme adres şikayet formu sosyal ağ ikonları gelebilir. Alt kısımdaki yazı fontları daha ufak olabilir.
7. Bir de slider görseli üzerine yazı slogan eklenebilir böyle no olduğu belli değil sadece bir foto. Yine slidere yön okları eklenebilir.

İyi çalışmalar.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Anasayfa ikonunu sevdim (diğer ikonlar site ile çok alakasız olmuş) fakat ortalanmalı içerisinde bulunduğu kutuya. Emre Çetiner'in yorumuna ek olarak; çok sert olmuş tüm kutular, ovalleştirebilir ve böylece bundan kurtulabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Daha güzel gözükmeye başladı iconfinder.com adresinden daha hoş sade ikonlar bulabilirsin. Bir de anasayfa ikonunu biraz daha küçült büyük duruyor. Duyuru ikonunuda ufaltıp daha hoş ikonlar koyabilirsin. Şikayet kısmında bay-bayan olarak seçime çok gerek var mı? Bence olmasın. Yorum yaz ve diğer yorumlar butonundaki yazılar okunmuyor beyaz yaparsan daha hoş olur ya da daha açık gri. O butonlarda daha ufak olmalı çok önemli bir buton var ise örneğin hemen deneyin dikkat çekici olarak büyük olabilir ama standart butonlar yorum yaz devamo gibi her yerde olan butonlar ufak olursa daha hoş olur. Slider butonlarını da ufalt elin çömert büyük büyük kullanıyorsun ama bence gerek yok sonra insanlar ben körmüyüm diyerek sinirlenmesinler :)

onurknergn

Üye
Tepki
0
@Emre ÇETİNER

denilen konuları dikkate alarak yaptım hocam iconlara baktım fakat ucretli olan güzel :D bedava olan idare eder :D

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Öyle ücretli olanlar daha sade ve güzel gözüküyor kendinde çizebilirsin aslında temaya göre zor değil ;)

Yukarı Alt