Hayat MARKET AFİŞ |HYGRAFİİ

Hygrafii

Üye
Tepki
0
emin sütcüden özür diliyorum haddim olmadan tasarım aşamsında olan logolarını yayınladım herkese iyi forumlar...

Tepki
25
umarım basılmamıştır işiniz çünkü harf hataları var sağ üstte hayat radyo dinleyenlerine (Ş)ok indirimler olmalı türkçe karakter desteklemiyor sanırım font dikkat ediniz ayrıca sağ altta metin yazısında geniş ürün yelpazesi ayrı yazılmalıdır sıkını yaratabilir size kolay gelsin

Hygrafii

Üye
Tepki
0
Teşekkürler dilek hanım.....Uyarmanıza sevindm gözümden kaçmış...Hayat Yapım Grafikerlerini arıyor...Eğer dikkanitinizi çekiyorsa..Hayat YAPIM İLE İRTİBATA GEÇİNİZ....Yeniden teşekkürler...

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba Hygrafii,

Sanırım bu işi yeni yapıyorsunuz, bence daha önce yapılmış çalışmalara bir göz atın, bu şekli ile neresinden bakarsanız bakın, size tavsiyede bile bulunacağım bir noktası yok işinizin. Baştan sona yeni bir çalışma yapmanızı tavsiye ediyorum...

İyi çalışmalar...

Hygrafii

Üye
Tepki
0
Evet haklısınız yeni başladığım doğru..İşim grafikerlik değil seslendirme yapımcısıyım...Grafik ara sıra yaparım...Tavsiyelerinizi dikkate alacağım...emin beyle görüşün sizin gibi grafikerler arıyor....xxxxxxxxxxx

Tepki
100
Merhaba...
Arkadaşlar bazı hataları dile getirmişler. Hatta çöpe atmanız da tavsiye edilmiş.

İlk intiba çok önemlidir değil mi? karşınızdaki insanın sizde bıraktığı ilk intibadan bahsediyorum.
O ilk an... Çok ama çok önemlidir o ilk an. Konuşmanıza bir diyalog kurmanıza da gerek yoktur.
Göz göze bakışmanız da gereksizdir bazen. Her hangi bir hareketi sizde o kişi hakkında fikir uyandırabilir.

Neden bu kadar uzun anlattım bende bilmiyorum. Gelmek istediğim nokta da afiş çalışmanızdaki o ilk andı...
Baktığınızda size "o" şeyi vermeli. "O" dediğim "şey" sizin vermek istediğinizdir.

Çalışmanızda bir şeyler var. Anlatmak istediğiniz ama, anlatamadığınız, dilinizin dönmediği çok şey...
Zaten yukarıdaki mesajınızda acemi olduğunuzu söylemişsiniz. Dilinizin dönmediğini...
Biz de burada bunun için varız.
Örnek afiş çalışmalarını hiç incelemeyin bence. Zaten çalışmanızdan bir alt yapınızın olduğu görülüyor.
Sadece mevcut üzerinde biraz iyileştirme sonuç verecektir.

Şimdi;
Kullandığınız iki büyük yay biraz kasılmış kalmış. Çizgileri biraz daha rahat bırakıp sayfaya yayılmasını sağlarsanız daha uygun olur. Ayrıca çok kalın, inceltin biraz...
Sonra, iki yuvarlak yaptığınız daireleri biraz renk tonuyla ayırın. Veya zemine uygun ince bir çizgide iyi gelebilir.
Sonra, altta sponsorlarınızı düz bir hat üzere yerleştirin. Alt alta koymak için çalışmanız uygun değil.
Sonra, market mi kafe mi anlamadım? Ama, "göze hitap eden....." kısmını bold karakter kullanmayın.
Puntosunu da biraz küçültün.
Bu şekilde yaparsanız "Hayat Market" logosu biraz daha açığa çıkmış olacaktır. Marketin logosu buysa yapacak bir şey yok.

Siz, bu önerilerim çerçevesinde düzenleyip tekrar yükleyin.
Sonrasında bir daha gözden geçiririz.
Yine olmazsa çöpe atarsınız...

Saygılar...

Not: Unutmuşum. Yukarıda kullandığınız görseli çerçeveden çıkarıp zemine uygulayınız...

Yukarı Alt