Hayvanlıktan çıkmış bir maymun yeni çalışmam

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Eline sağlık Gökhanyilmaz.
Sanki fotoğrafların bazılarını daha önceden parçalayıp şimdi tekrardan alıp birleştirmişsin gibi geldi.
Herbirini farklı fotoğraftan alıp mı yaptın ? Eğer öyleyse tebrik ederim.

Güzel çalışmalarının devamını dilerim.

Tepki
8
Şener yorumun için teşekkür ederim. yıllardır grafikerlik yapıyorum fakat fark ettimki photoshopa aslında ilgi göstermiyormuşum. yada işler gereği gösteremiyorsun çünkü düşünsene şimdi bu işti yaptığım için nasıl bir iş yeri bana para ödeyebilir. 2 yıldır kendi işimi yapıyorum bunlarıda hobi gibi yapıyorum. videoyu çekmek 2 saat sürdü. fakat çekmeden önce her bir parçayı farklı resimlerden kesip önce bu kestiğim resimlerin renk tonlarını birbirinle uyumla hale getirdikten sonra bir boş dosyaya topladım. tüm parçalar farklı resimlerden alındı ve renk ayarları yapıldıktan sonra birleştirmeye hazır hale getirdim Asfaltın 2 bölümü hariç. ben bu renk ayarlarını ve farklı resimlerden dekupeleri de videoda göstermiş olsam video 20 saat sürebilirdi. 2 saat sürdü ve hızlandırmayla %400 le 8.5 dakikada bitebildi. bu hobiyi hat safalarda yapan Alexander adında bi adam 0 dan sahne kurulumları yapıyor. tabi amerikada bu işten kazandığı filim stüdyosunda aylık 20 bin dolar bizde ise hobi :)

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Sen de inşAllah Alexander gibi harika işler yapara,k hobi dediğin bu çalışmalarından bol paralar kazanacak dereceye kadar,
kısa sürede yükselirsin Gökhanyilmaz.

Başarılarının devamını dilerim.

Yukarı Alt