Hazır Satılık Broşür Tasarımlarım

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Sizi kırmak istemem ama burada pek hazır ve tasarlanmış çalışmalar yok. Yıllardır bu mesleğin içindeyim ve hala birilerine bir şey beğendirebilmek için kırk takla atıyorum, yeni bir şeyler arıyorum. Sizi, böyle çalışmaları satışa çıkarmaktaki üstün cesaretiniz için kutluyorum...

Son düzenleme:
Tepki
9
uzun zamandır bu işle iştigal etmeme rağmen tasarlanıp tasarlanmadığını baktığımda azçok anlarım.
bu yorumunuz iyi niyetle ise ne lala ama amacınız müşterilerin satın alama niyetlerinin baltalamaksa
umarım bu art niyetiniz döner sisiz vurur.siszin için hazır olmasada benimiçin hazır çalışmalar.

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Tabi ki ilk cümlemde belirttiğim gibi sizi kırmak ya da incitmek değil amacım. Bu işten ekmeğini kazanan birisiyim. Hepimiz aynı aşamalardan geçiyoruz. Gördüğüm kadarıyla henüz yolun başındasınız. Bu işten hayatınızı geçindirecekseniz daha çok çalışmalı ve daha iyi fikirler üretmelisiniz. O zaman şansınız çok daha yüksek olur. Belirtmek istediğim konu buydu. Henüz bu çalışmalarla rekabet içinde olamak ve kazanç sağlamak zor gibi. Tabi ki yanılıyor olmayı dilerim. Yolunuz açık, kazancınız bol olsun.

Yukarı Alt