Haziran Ayı Beach Life Yarışması Sonuçları

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Haziran Ayı Beach Life yarışması'nın birincisi jüri üyelerimizden aldığı 15 puanla Selma Akgümüş adlı üyemiz tarafından tasarlanan çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

İkinci seçilen kapak tasarımı, toplam 12 puanla qbrrra1991'in 2. çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

Üçüncü seçilen Kapak tasarımı, toplam 11 puanla Sinem Sönmez'in çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

Ayrıca;

4.Erkan Nehir
5.Süleyman Köklü

Yarışmaya iştirak eden, ve dereceye giren bütün yarışmacı arkadaşları tebrik ederiz.

Yarışmada yer alan jüri üyeleri;

Günel AYVACI
Ozan Muhammet CANDAN
Ömer YILDIZ.

Dereceye giren yarışmacı arkadaşlarımızın, Adres bilgilerini ve çalışmaların vektörel hallerini yarisma @ grafikerler.org mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

yakan

Üye
Tepki
0
Tebrik ederim dereceye giren arkadaşları.

Selma hanımın çalışması gerçekten haketmişti.

Bizde artık önümüzde ki maçlara bakacaz :D

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
hayırlı uğurlu olsun
derecedeki çalışmaların hepsi birbirinden güzel

Tepki
4
5.'likte başarıdır :)
Dereceye giren ve yarışmaya iştirak eden tüm arkadaşları tebrik ve takdir ediyorum...

Tepki
4
Çok teşekkürederim 1.liğe layık görüldüğüm için. Emeği geçen herkeze teşekkürederim. diğer arkadaşlarımıda tebrik ediyorum gerçekten güzel çalışmalar:):)

Kübra Kara

GSF Hazırlık
Tepki
54
Öncelikle çok teşekkür ederim :) 1.liği hakeden arkadaşımızın çalışmasını bende çok beğenmiştim gerçekten tebrik ediyorum, diğer arkadaşları tebrik ediyorum :) :)

Fairytale

Üye
Tepki
3
Kazanan bütün arkadaşları tebrik ediyorum :) Hepsi çok güzeldi.

Birinciyi ayrıca tebrik ediyorum :) hayırlı uğurlu olsun...

kardelen37

Üye
Tepki
0
Ay çok teşekkür ederim.. :) Hemen mailliyorum.. İlk dergi kapk çalışmamdı. Çok sevindim

Yukarı Alt