Herkese Merhaba

oynicam

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar herkese merhaba, bir kaç gündür arama sonuçlarında karşıma çıkmasıyla üye olmaya karar verdiğim bir sitedir kendisi. Onun yanı sıra 2-3 yıl kadar ara verdiğim hayatıma geri döndüğüm için buradayım.

2 yıllık süreçte neler yaptım ?
5 farklı ülke gezdim, dünyaya bakış açımı değiştirdim, dünyanın büyük olmadığını kendime kanıtladım,
1 yabancı dilimi geliştirdim ve ayrıca 2 yabancı dil öğrendim ve buradayım.

İyi bir Photoshop kullanıcısıyım, Arayüz tasarımları (+ html5, css3 formatlarında) yaparak hayatıma devam ederim. illustrator başladım 2 gün önce, yaklaşık 5-6 video izledim ve bir kaç yazı okumaya çalıştım -sıkıldığım için- yarıda bırakmak zorunda kaldım. Illustrator'daki asıl ilgimi çeken şey ise, yıllar öncesine kadar sürekliği yaptığım kara kalem çizimleri, karakter çizimleri + ödüllerle dolu olan çocukluğumda kalan çizim yeteneğini hayata geçirmek.

bu arada,
bir yerde gördüğüm ve çok beğendiğim bir karaktere, bakarak aynısını yaptım ve çalışmamıda sizlerle paylaşmak istedim.
Dipnot: Karakter bana ait değildir. İnternette tesadüfen görülmüş bir resim dosyasından yola çıkılarak yapılmıştır, kendim yaratmaya başlamadan önce elimi alıştırmak amacıyla, kısa yollar, butonlar, kalem çizimleri ve diğer. İllustrator'e başladıktan 3-5 saat sonrasında yapıldı.

orjinalinide ekleyebilirim, eğer karşılaştırma yapmak isterseniz tabi.

buda 2. gün, ve ikinci denemede arkadaşın çizim defterime gizlice ayı -ayıymış sözde- çizip gitmesi üzerine dalga geçmek amacıyla yaptığım özgün bir çalışmadır.

yorumlarınız, öneri ve eleştirileriniz benim için önemli olacaktır o yüzden çekinmeden yazabilirsiniz.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Aramıza hoşgeldiniz öncelikle.. Aradığınızdan fazlasını bulacağınız bir adrestesiniz.. Hayırlı olsun diyelim :)
Çizimlerinize gelinde 2 günlük bir ai kullanımına göre gayet iyiler..
Keyifli forumlar..

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
gayet başarılı çalışmalar elinize sağlık....

Yukarı Alt