HGB Logo Tasarımı

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051

Hazır Beton üzerine hizmet veren, firma için tasarlanmış bir logo çalışması.

.

bohem

Üye
Tepki
0
Düşünce güzel ama her türlü zeminde iyi sonuç vereceğini düşünmüyorum. Daha yalın bir hale getirilmeli.

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@bohem

Firmanın istekleri doğrultusunda var olan logo modifiye edilerek oluşturuldu.
kurumsalını da oluşturduk, en kısa zamanda onuda yüklerim,
ilgi ve yorum için teşekkürler.

htc_gny

-_-
Tepki
6
Müşteri yine insaflıymış Murat Bey. Sizden çok kötü bir tasarımda isteyebilirlerdi. :) Ellerinize sağlık.

baygrafi

Üye
Tepki
9
çalışmanın oluşumunu paylaşmanız güzel,
sunumu da çok beğendim, emeğinize sağlık.

Tepki
29
3D TEXT ile ilgilendiğim için bu yorumu yazıyorum.
1. O mavi buton gibi şeyi koymanız olmamış.. Daha doğrusu amatör iş gibi olmuş 1. yorumu ondan yazdım.. Bence planı beton yazısına uyarlayın derim.
2. 3D text çalışmışsınız iyi yapmışsınız açıkcasıı hoş durmuş ama bu font seçimini uzunluk yerine kısa yapsaydınız daha hoş duracağına eminim.. ve @bohem'e katılıyorum..

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Bulut Mashar

#3 permalinkte belirttiğim üzere ;
Firmanın istekleri doğrultusunda var olan logo modifiye edilerek oluşturuldu.

tasarlanan logonun içeriği / misyonu hakkında bilginiz varmış gibi yorumunuzu okuduktan sonra bu açıklamayı yapma gereği duydum; (genelinde yorumlara-ilgiye teşekkür etme niteliğindedir mesajlarım)

@Bulut Mashar

firmanın logo oluşumunda verdiği brief ; *halk arasında bilinen beton; zahmetli, uğraşısı, kargaşası vede yorucu olan edinilmeyi tek tuşla hemen anında hazır beton kolaylığını ben bu şekilde simgeleyebildim, elbette daha da geliştirilebilir yada farklı varyasyonlar kullanılabilirdi buna açığım. Ama yapılan alternatifleri birleştirmemi ve "onun şurasını, bunun burasını, diğerinden de şu kısmı kullanıp tam bizim istediğimize yakın bir tasarı olacaktır" talebine denilecek çok fazla sözüm yoktu,

umarım yeterince açıklayıcı olmuştur,

Tepki
29
Müşteri beğendiyse tamam dır o zaman.. Bu kısımlar bilmediğimizden dolayı görüş itibariyle sormak lazımdı..

grafiker3

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar müşterilerin istekleri doğrultusunda yapmak zorunda kalıyoruz çoğumuzun başına geliyordur.
iş kötüde olsa müşteri böyle olsun burası şöyle olsun diyor:) böyle olunca tasarımcılık kalmıyor uygulamacılık yapmış oluyoruz maalesef .:(

Yukarı Alt