HONDA( idare edin daha yeniyim bu yolda)

Tepki
0

arkadaşlar şu yetenek sınavını kazanıyım insallah tam ogrenıcem bu programları fazla bişi yapamıyorum o yüzden

Tepki
100
eğer bunları siz yapıyor ve ben daha yeniyim diyorsanız söyleyecek bir şeyim yok.
ellerinize sağlık derim.
ama bu çalışmalarınızın aşamalrınıda ders olarak anlatırsanız daha faydalı olmaz mı?
saygılar.

sebograph

Üye
Tepki
9
gayet başarılısınız bu başarınızı forumda dersler anlatarak paylaşmanız bu işle ilgilenen arkadaşlarımız içinde çok faydalı olur şimdiden teşekkürler ilerde yapıcağınız paylaşımlar için..

bu arada sölemede geçemicem lastikler üzerinde biraz daha çalışırsanız çok daha iyi çalışmalar yaparsınız bence

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bencede güzel ama sebographa katılarak söylemeliyim ki, lastiklerde ve farlarda üzerinde durmanız gerekiyor, yinede gerçekten güzel, elinize sağlık

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
bana göre amatörce bir çalışma.. Gözüme çarpanları söyleyeyim, ön tekerlek orjinaline göre çok önde, ön tekerleğin altındaki çıkığa bir anlam veremedim.

Monte etiğin tekerlerkler iyi dekupe edilmemiş. son olarak arka kırmızı ışığa verdiğin yansıma çok kötü. gece olsaydı yansıma anlam kazanırdı bana göre.
teşekkürler bizimle paylaştığınız için.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Burak

Arkadaşın söylediklerine katılıyorum, ve bunlara ek olarak çalışma yaparken ışık ve gölgeye dikkat etmeliyiz, o ışıkta renkler bu kadar parlak görünmez... Yeni olmanıza rağmen hiç fena olmadığınıda söylemek isterim.. Başarılar...

akifkama

Üye
Tepki
20
slm...
nacizane fikrimi beyan etmek istiyorum. Değerli arkadaşım. bazı nesne üzerinde manipülasyon yaparken birzda mantık yürütmek gerektiğini düşünüyorum. araç sanki lastiksiz dört jant üzerinde duruyor. Arka spoiler (tampon) yere çok yakın ve bu araca uygun değil, daha çok jeep için uygun görünüyor. Arka lambalar ise bu tür değişikliğe uygun olmayan orjinalini barındırmayı düşündün. Fikir olarak iyi ancak biraz daha çalışmalısın.

teşekkürler

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Arkadaşlar gereken tenkidlerini hususiyle paylaşmış zaten,haricinde söyleyecek birşey bulamadım...

Çalışmalarınızda Başarılar...

Yukarı Alt