Hukuk kitap kapağı:D

aysgl

Üye
Tepki
2
arkadaşlar kitap kapağım hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Tepki
100
crosları koyduğunuz yerler doruysa çok geniş çalışıyorsunuz.
baya bir fire var demektir. matbaacınız kızmasın sonra :)

aysgl

Üye
Tepki
2
ciltli bir kitap olduğu için çok fazla pay bırakmam lazım sonuçta içe doğru kıvrılıyo kesim yapılmıyo:)

Tepki
5
Güzel olmuş, fotoğraf seçimi ve renkleri ile oynanması(eğer oynanmış ise)...
Bir tek terazilerin tam ortalarını kırıma getirseydiniz daha hoş olurdu bence...

Tepki
0
zannımca adaleti temsil eden terazi kullanmışsınız. teraziyi ikiye bölmeniz görsel açıdan iyi olamamış diye düşünüyorum tek sayfada kullansanız daha iyi olurdu bence. bir de kitap adını siz mi koydunuz bilmiyorum ama maddi manevi tazminat yerine maddi ve manevi tazminat deseydiniz daha iyi olurdu. bir de terazinin bir tarafına dünyayı koyuyorsanız diğer tarafa hukuku ifade eden bir kitap resmi koysaydınız daha uygun olurdu.

aysgl

Üye
Tepki
2
@buguz
kırımlık kadar ince bir sırt olmadığı için böle daha uygun düştü her şekilde denedim yoksa renkleriylede kendim oynadığım yorum için çok tşk ederim iyi çalışmalar

@dudaş

kitabın ismini ben belirlemiyorum zaten öle bişey bize düşmez:D bide bi tarafına dünya koydum diğer tarafa hukuku ifade eden ne koyabilirdim sizce?

Tepki
1
bir hukukcuyla aynı evde 4 sene yasadım renkler olmamış arka ve ön olarak baktığımda o teraziyi koydugun alanın rengi uyum saglamamıs bence ön ve arka kapagı aynı degil farklı yap ön kapaga bütün bir terazi resmi koy kitap ismini biraz daha ön plana cıkarman lazım görsellik acısından bu hakimlerin kullandığı tokmağıda kullanabilirsin sadece nacizane bir fikir emegine sağlık

Tepki
1
bence biraz kapaga atalet kat zaten adalet bakanlığımı yoksa atalet bakanlığımı belli değil ama taşarım güzel ve hareketli lakin bakanlık ad(t)alet bakanlığı olduğu için biraz hareketli

Yukarı Alt