İç mekan tasarımları için Duvar resim çalışmalarım

Tepki
0
Bu çalışmaları dijital ortamda 1,5 metreye yada dağa fazlası büyütüp iç mekan tasarımlarında kullanılmak üzere çalıştım . orijinal ebatları 50.cm dir yaglı boya ile çalışılmıştır kendime özgü bir çalışma tekniği ile..
Umarım beğenirsiniz

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Sanıyorum Ebru sanatında kullanılan tekniklere benzer bir yöntem ile yapılmış çalıişmalarınız . Kullanım alanını gözümde canlandırınca... evet çok hoşlar. Emeğinize sağlık.

Tepki
0
Teşekkür ederim, Aslında ince detaylar var üzerlerinde , rezilasyonlar küçültüldügü için görünmüyor, insanların o an ki ruh hallerine göre değişebilen türden detaylar bir nevi kahve falı gibi :))

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Hatice hanım 50 cm demişsiniz ama acaba 50 x 70 mi? yoksa 40 x 60 mı? yoksa özel yapım tuvaller mi kullanıyorsunuz? Bir de gördüğüm kadarı ile sanırım şövale kullanmıyorsunuz çizim yaparken. Güzel çalışmalar.

Tepki
0
Bunlar kağıda çalışıldı tuvale değil, istenirse büyük ebatlarda da yapılabilir ebru tekniği fakat ebru değil ,yani bildiğiniz gibi kök boyası ve öd kullanılmadı.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@Hatice Algın

Yağlı boya demişsiniz de o yüzden şaşırdım. Yağlı boya değil ozaman?

Tepki
0
@Kerim ÖKSÜZ

Emeğinize Sağlık. Ayrıca sanırım disiplinli birisiniz :) başarılarınızın devamını diliyorum;)

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@Hatice Algın

İlk mesajınızda yağlı boya demişsiniz..? Yağlı boya bildiğimiz matbaa boyası değildir ki....
Enteresan...

Yukarı Alt