İç mekan

yavuz94

Üye
Tepki
0

Geçen konudan istediğim sonucu alamadığım için bu konuyu açmak istedim. Bana yol gösterici yorumlarınızı bekliyorum.

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Yoruma başlayalım:)
- Gün ışığı çok güzel. Çok gerçek olmuş.
- Dışarıdaki griliği anlamadım. Deniz mi?
- Koltuklara özellikle mi ayak yapmadın?
Çok alçak, oturup kalkmak rahat olmaz.
- Bence fazla söyleyecek bir şey yok.
Eline sağlık.

yavuz94

Üye
Tepki
0
Dışarıdaki grilik mrphsical'ın griliği malesef uygun deniz manzarası bulup koyamadım.
Aslında bu çalışmayı, başka bir çalışmaya bakarak yaptım orda da koltukların altında bi şey yokmuş gibi gelmişti ama şimdi dikkat ettim de varmış.
Sandalyelerin demizrlerine de birer plastik yerleştireyim o zaman :)

yorum için teşekkürler :)

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Koltuk ayakları çok cılız kaldı, taşımaz. Daha geniş olmalı. Halıyı kaldırmışsın. Sehpa açık renk olduğu için zeminle karışıyor ve boş görünüyor ortalık. Sen gene bir halı koy bence.
Oldu olacak görselliğin daha güzel olması için köşedeki bitki daha büyük olmalı. Cılız kalmış o bitki. Daha gür yapraklı olsun.
Arka plana bunlardan birini ekleyebilirsin. Arka plan konusunda bir önerim;
Genellikle böyle yaparız. Arka plana bir şey eklemeden renderı PNG olarak kaydet. Arka planı da Photoshop ta ekle.
Photoshop bilgini bilmiyorum, yardımcı olurum.

colin

Üye
Tepki
0
günel hanım ben amatör olarak ''sevim maskot ''çalışmaları yaptımda yorum yaparmısınız acaba ,şimdiden tşkrler

yavuz94

Üye
Tepki
0
GÜNEL AYVACI; ilginiz için sağolun dediklerinizi başka bir çalışmada uygulıcam(arka planla ilgili olanı) çünkü hep aynı çalışma üzerinde yoğunlaşmak sıkıcı oluyor bir süre sonra. yardımlarınız için çok teşekkürler :)

Yukarı Alt