İcelandair Kurumsal Kimlik

varezci

Üye
Tepki
1
İlk kurumsal kimlik çalışmam olduğundan bayağı bir acemi sayılırım. Özellikle de sunumunda..

Her türlü eleştiriye açığım :)

Logo bir firmaya ait olmasına rağmen tamamen hayal ürünü olarak yapmış olduğum bir kurumsal kimliktir.

DesSas

Üye
Tepki
1
Güzel olmuş emeğine sağlık ama fatura irsaliyesi nedir onu anlamadım İrsaliyeli Fatura olmasın :)

varezci

Üye
Tepki
1
@DesSas

Daha önce belirttiğim gibi ilk kez yaptığım bir iş ve hiç örnek kullanma gibi bir imkanım olamadı maalesef ki ama öyle yazmamın sebebi zaten yapmış olduğum bir fatura olduğu için Fatura'nın İrsaliyesi olması ile alakalı :) Gene doğru yazım şekli nedir tam bilmiyorum.
Maliye bakanlığından baktığımda bu konu ile ilgili bayağı bir isim listesi vardı. Fakat tamamını inceleme fırsatım halen daha olmadı :)

DesSas

Üye
Tepki
1
Anladım :) Sevk İrsaliyesi vardır ama bu İrsaliyeli Fatura çalışması

Tepki
67
Hazır templateler ile güzel bir iş ortaya çıkarmışsın. Her çaba küçük bir takdiri hak eder.

Eline sağlık.

varezci

Üye
Tepki
1
@Murat Güler

Hazır bir template söz konusu bile değil. Hepsi tamamen yaptığım araştırmalara dayanarak illustrator ortamında basılabilir şekilde yapıldı. Sadece sunumunu photoshop ortamında hazırladım. Geri kalan bütün kısımlar maliye bakanlığı logosu dahil illustrator çizimdir. Tasarıma ek olarak hazırladığım ve henüz tamamlanmadığı buraya eklemediğim bir In Design Kurumsal Kimlik Kılavuzu dahi mevcuttur. Tamamı bittiğinde ekleyeceğim inşaallah. :)

@DesSas

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. :) En kısa zamanda bu hatayı düzeltip konuyu düzenleyeceğim.

Yukarı Alt