İçini Dök!

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
Bir üst katın yeni sahipleri birbuçuk aydan buyana tadilat yaptırıyorlar gerçi başlamadan izin almışlardı ama adamlar sanki üstümüze sanayi kurdular
her türlü gürültü mevcut izin verdik birşey de diyemiyoruz.

user9

Grafiker
Tepki
80
istediğin kadar bağır cagir artık umurumda değil ben yoluma bakarım sen uygun adım saymaya devam et. Breh breh... Bi de bu iş böyle olur demezmi.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Hiçbir şeyden memnun olmayan insanlar var ya, hani her şeyde ama istisnasız her şeyde şikayet edecek bir şeyler bulurlar... İyi ki varlar diyorum, iyi ki varlar da onlar sayesinde bu dünyanın bu kadar yaşanılmaz bir yer olmadığını görebiliyorum. İyi ki varsınız, sayenizde hayattan, sizin alamadığınız keyfi de alıyorum. Hep var olun..:)

user9

Grafiker
Tepki
80
kendimi kaybetmek istiyorum hemde düz ovada, ardımdan ilanla hükümsüzdür demek istiyorum kendime. ya da şöyle de olabilir, bir fındık kabuğunun içine girip okyanusun ortasında öylece bırakılmak. oldukça aklı selim bir talep, farkındayım.ve farkında olduğum ikinci şey şu ki öğle saati gelecek ben yine acıkıcam, yine yemek siparişi vericem, yine yiyebilmek için mücadele edicem. bla bla bla bla... hayır o değilde saçlarımın uçlarını ne zaman aldırsam, bilemedim şimdi.

Atilla Öztürk

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
26
Icimi dökmem icin buraya, karsimda birinin kafasini ha bire sallamasi lazim.
arasira... bazen de SIK SIK "evet" ... bakti ki evet cok gitdi "anliyorum" demesi lazim.

Bidi Bidi bölümü görevini iyi yapiyordu diyerek icimi dökeyim dedim :)

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
her şey, her iş, her insan tiksinç şu aralar. sıkıldım, kabıma, kalıbıma sığamıyorum. sabır!

user9

Grafiker
Tepki
80
İstanbul kazan ben kepçe oldum hissettiğim hal bu an itibari ile.

Yukarı Alt