iki resmi yanyana açmak

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@m.emre cengiz

Sayın m.emre cengiz, lütfen yorum yaparken biraz daha forum kuralları çerçevesinde yapın. Kelimelerinizi cümlelerinizi seçerken biraz daha titizlikle seçmeye özen gösteriniz. 10 senedir bu işi yapıyor olabilirsiniz !!!...

Tepki
0
yaaa bir birinize dalasmayi birakin da yeni arkadaslara bilginiz den biraz sunun simdii söylermisiniz lüttfennn dekope yada dekupe her nee sey se artik o nedir nasil olur ne yapilir bunu site kurallari üslubuyla anlatirmisiniz .

Tepki
0
dekope mi dekupe mi her neyse emre cengiz haklı dekupe yapmadan yapamazsınız kafaları deiştiremezsiniz, Çünkü iki resmin arka planını silmelisiniz...

hakan_

Üye
Tepki
0
arkadaşlar photoshop cs2 de aynı sayfada 1 den fazla layer açamıyorum yani birden fazla resim açamıyorum nasıl çözebilirim bu sorunu ???*

SNSİZ

Üye
Tepki
1
Konuyla alakasız olucak ama neden en ufak birşeyde "ben şukadar senedir bu işteyim, ben şu bölümü okudum,ben senden daha iyiyim,sen daha iyisini yapta görelim vs." tarzında konuşmalar geçiyor anlamıyorum bu işte iyiyseniz madem soru soran insanlara düzgün bir üslupla öğretici, bilgilendirici cevaplar verinde herkes sizin bilginizden ve tecrübenizden yararlansın doğru olan budur birbirimize sataşmak değildir sanırım.Ayrıca sözüm bir kişiye değil bu sitede bu tür davranışlar sergileyen herkese...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@resimhb
Forum anasayfasında konu başlıkları mevcut. Sohbet etmek için konular da var. Ve uygun başlık altlarında da dilediğiniz paylaşımı yapabilirsiniz.
Hoşgeldiniz.

Tepki
1
attığınız resimleri sayfada farklı layerda görür. yani üst üste attığınız için siz üsttekini görürsünüz. kesmek istediğiniz suratın olduğu layer ı üste alın (layer seçiliyken alt + l + a + f), kesilecek alanı çizip kesin (çizdikten sonra ctrl + enter), ctrl+j ile kopyalayın ve arka fon olan diğer kopyasını silin. böylece işleminiz tamamlanmış olacaktır. sorunuzu umarım doğru anlamışımdır yardımcı olmaya çalıştım... kolay gelsin...

Yukarı Alt