İlk Adobe Illustrator denemem

Tepki
2
Illustrator kullanmaya yeni başladım. Aslında genel olarak bu alanda da yeniyim diyebilirim, daha öncesinde graffiti yapıyordum dijital dünyaya yeni yeni giriyorum yeni yeni alışıyorum. Programın mantığını kavrayabilmek adına daha önce el yordamıyla çizdiğim karakteri bikaç eklemeyle Illustratorde çizdim/çizmeye çalıştım. Biliyorum oldukça eksiğim var o yüzden lütfen yorum yapın. Hepinizin eleştrisi ve yorumu benim için altın kadar değerlidir. Teşekkür ederim. İyi Forumlar.

zerr6666

Üye
Tepki
0
gözlük efekti biraz zayıf kalmış belki bir yansıma görüntü koyabilirdin gözlüge ama ben begendim. erken safhalarda olab biri için harika...

Tepki
2
zerr6666 bundan sonraki denemelerimde tavsiyenizi dikkate alacağım. Değerli görüşünüz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Tepki
6
Karakter özgün bir çizim ama anatomiye uyması gerekir mi bilmiyorum.Perspektif hataları da var aynı şekilde.
İlk deneme için başarılı.tebrikler.

Tepki
2
Ah o perspektif hataları... Çalışarak bunları aşabileceğime inanıyorum değerli düşünceniz için çok teşekkür ederim Hasan bey:)

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
ilk deneme için çok güzel olmuş gözlükdeki hata hariç daha güzel işler bekliyoruz senden

Tepki
2
Değerli görüşünüz için teşekkür ediyorum Kemal Bey o gözlüğüde yakın zamanda halletmeye çalışıcam. Önerileriniz görüşleriniz sayesinde hatalarımı düzeltip daha güzelini yapmaya çalışıcam. :)

Yukarı Alt