İlk Afiş Çalışmam (yorumlarsanız sevinirim)

cut_lee_amm

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Arkadaşlar afiş kategorisindeki ilk çalışmam olduğu için sizden gelen yorumlar benim için oldukça önemli. Afiş hakkında yorum yaparsanız mutlu olurum.(olumlu-olumsuz)
  • Şurası şöyle olabilir, şurasını beğenmedim vb. yorumlarınızı bekliyorum.
Afişi a4 kağıt boyutuna göre hazırladım, bu nedenle çözünürlüğü az olan monitörlerde fontlar sorun çıkartabilir, bunu gözardı ediniz.

İşte afiş:

Tamamı kendi yapımımdır, alıntı-çalıntı-şuna benziyor vb. tarzda yorum yapacak olan arkadaşlar lütfen kaynakta belirtsinler ...

Teşekkür ederim ...

melek

Üye
Tepki
0
ilk afiş çalışmanı beğendim, renkleri çok iyi kullanmışsın yanlız yukarıdaki beyazın karagöz hacivar filmindeki figürü yerine beyaz show daki tiplemesini kullansaydın daha şık dururdu diye düşünüyorum, onun dışında hoş bi çalışma olmuş

Tepki
6
ilk afiş çalışmana göre gayet hoş ve renkler uyumlu olmuş ama sadece o beyazın hacıvat görüntüsünü gölgesini tek versedin daha güzel olurdu die düşünüyorum

cut_lee_amm

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, beyaz'ın resmi ile alakalı olarak; o bölgeye uygun olabilecek herhangi bir tiplemesinin resmini bulamadım nette, bu nedenle o bölgeye en çok yakışacağını düşündüğüm karagöz ve hacivat filmindeki bu resmi koydum. Alternatifler bulabilirsem değşitirmeyi düşünüyorum aslında
:)

U

User

Misafir
sıcak renkleri güzel ve yerinde kullanmışsın. eline sağlık. sadece kompozisyonda uafak tefek sorunlar var. actıgın ölçüye çalışmalrın dısa dogru tasmış. ölcüyü kullanmak ölçüyü göze uygun bir sekilde doldurmak cok önemli. 1 az solda sagda durmuş onun haricinde bence güzel çalışma karamelekede katılıyorum. baska 1 film eserinin resmini baska bir yerde kullanmak olmaz. ellerine saglık oldukça sıcak 1 çalışma olmuş.

Wish

Üye
Tepki
4
Çalışmana ilk baktığımda karagöz ve hacıvat gösterisi varmış hissini uyandırdı bende.Kullanılan resim dışında herşey arkadaşlarında dediği gibi çok güzel ve uyum içinde.
Paylaştığın için teşekkürler

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
@Hatice Algın

Konu Aralık 2007 de açılmış. Bu nedenle sanırım doğru yazılmış :)

Yukarı Alt