İlk Afiş tasarımıım

ilkckn

Üye
Tepki
0
İlk afiş denemem,her türlü yorumunuzu bekliyorum

Teşekür ederim...

Genel Sorumlu notu : Konuya ait görsel düzenlendi.

ilkckn

Üye
Tepki
0
yorum yazmak bu kadar zor mu arkadaşlar..eğer berbatsada berbattır yada eksik varsada vardır,bir yorum yazmak bu kadar zor mu :(

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba ;

Görsel önizleme boyutu küçük olduğundan dolayı sanırım, yorum alamadınız.Gereken düzenlemeyi yapacağım.

İyi Forumlar.

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
alt tarafdaki yazı okunmuyor siyahlaştırmasaymışsın keşke. ama bana birşey çağrıştırmadı. kolay gelsin. denemeye devam ;)

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
en alttaki yazıda font sorunların var onları düzelt :) geriye kalanlar göze hoş geliyor emeğine sağlık

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Kontrastı çok fazla olmuş , bu yüzden resim güzelliğini kaybetmiş.
iyi çalışmalar.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Şerife Hanım a katılıyorum. Resmi biraz açabilirsin ayrıca resimdeki turunculuklar alttaki yazıyı boğmuş yazıya farklı renk tonları denemelisiniz

demirtas

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ben ilistratorde bir yanlışlık yaptım ve çizdigim herhangi bir nesneyi (şekli)köşelerinden yada herhangi bir yerinden büyütemiyor vb küçültemiyorum nasıl bir yanlışlıksa içinden çıkamıyorum acaba eski haline nasıl dönebilir.ilginize teşekkürler

demirtas

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ben ilistratorde bir yanlışlık yaptım ve çizdigim herhangi bir nesneyi selection ile(şekli)köşelerinden yada herhangi bir yerinden büyütemiyor vb küçültemiyorum nasıl bir yanlışlıksa içinden çıkamıyorum acaba eski haline nasıl dönebilir.ilginize teşekkürler

Yukarı Alt