İlk Broşür Çalışmam

Tasarim06

Üye
Tepki
1
bir kebap dükkani icn hazirlamis oldugun prospekt sizce nasil ?
yorumlarinizi bekliyorum :)

user9

Grafiker
Tepki
80
dostum bu baskın sarıdan zemindeki zavallı kalmış o kırmızımsı renkten çok çabuk kurtulmanı öneririm :eek:

Tepki
17
Zemin rengiyle sarı çerçeveler çok sırıtmış. Bir de o kar desenlerine gerek olduğunu düşünmüyorum. Emeğine sağlık.

Tepki
6
Yemek sektöründe için arkaplanda kırmızı,bordo,kahverengi renkleri kullanman iyi birşey ama sarı bunu kesinlikle bozmuş. Sarının yerine krem rengi yada beyaz düşünülebilir. ve birçok simetri hatası var çalışmada.cetvel kullanmalısınız.

Tasarim06

Üye
Tepki
1
ilk basta vaktinizi ayirip yazdiginiz dan dolayi tsk ediyorum...
simetri hatalarini gözden gecirmeliyim ama cercevelerin sari olmasini yapdigin sahiz istiyor

seluvenin

Üye
Tepki
3
@Tasarim06

ahhhhh şu gereksiz müşteri istekleri. bazen insanları delirtecek kadar gereksiz istekler yapıyorlar.

ama yinede çok fazla simetri hatan var. parantez kullanman gereken yerde garip garip symbol kullanmışsın. arka fonda neden kar var? kış yemekleri mi? :D :) onu da çıkarmalısın.

keyifli forumlar ve başarılı çalışmalar.

Tasarim06

Üye
Tepki
1
Adam galiba sari kirmizi hayrani kar cikartayim zaten benim de hosuma gitmemisdi .her blok ayni olcuye sahip deil bu broshur katlanacak birde arkali onlu ama cetvel kulpanmadum dogru onlara gozden gecireyim.tsk

Yukarı Alt