ilk broşürüm :)

Elif Tekin

Üye
Tepki
0
yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim...

@Serkan Baysal

serkan bey dediğiniz doğru :) rengini ve arka fonu değiştirdim son hali daha güzel oldu eğer görmek isterseniz eklerim :)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Son halini de ekleyin görelim. Onun üzerinden tekrar yorum alırsınız. Buda gelişiminizde faydalı olacaktır.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Tasarımda göze batan unsurlar, renkler ve fontlar çok aşırı renkli ,
fontlar orantısız yani broşüre göre büyük olmuş.....
yine de emeğinize sağlık iyi çalışmalar

Tepki
5
2. çalışma daha iyi, ama daha eksikleri var(son hali deme bence henüz)... Bir kelimeyi bölerken hece hece bölmek gerekir unutma, bir harfi üstte bırakıp aşağıya devam etmek yanlış olur... Yazıların ve başlıkların birbirine ortalı değil... Bir de sola yaslı değilde 2 tarafada yaslayarak dene yazı bölümlerini bence...

Elif Tekin

Üye
Tepki
0
yazım yanlışlarının farkındayım ama staj yaptığım yerdeki başımda duran kişi broşürlerde hizalama aynı olur yazıalrda dedi yazıların kötü olduğunu gösterdim bana bole olucak illa diyince sinirlendim dediği gibi yaptım photoshopta yaptığım için eşit şekilde hizlama gibi bi seçeneğim yok aslnda var ama pasif bi şekildeydi açamadım...
Ve stajda başımda duran kişi bana corelde gösterdi bunu corel bilmediğim içinde düzeltemedim ve projemi verdim artık ama söylediklerinizi dikkate alıyorum bir daha ki projemde hepsini umursayıpta yapıcam daha güzel şeyler çıkıcak ortaya teşekkürler...

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Mrb Elif aramıza hoşgeldin siteanlamında değil tasarım dünyasına :D ben ze çok iyi iki çalışmada güzel olmuş gerçi müşteriler ilkini beyenir :) piyasada rahatsızlar çoktur çok uğraşırsın çok özenirsin bide yanına ölesine dandik bişi yaparsın o dandiğe hayran kalır :) neyse bence emeklemeden yürümeyi öğreniceksin gibi geliyo sana tek tavsiyem yazıları vektörel tabanlı programlarda ekle corel - freehand - illustrator gibi ozaman yazılara hükmede bilirsin ayrıca baskıdada çok net alırsın yazıları unutma Photoshop resim düzenleme programı özgür tasarımlar yapıp vektöreldede yazıları çakarsın ozaman net ve hoş bi dizilim yaparsın bide unutmadan eğer resimleri netleştirmeyi öğrenirsen çok büyük avantajın olur tekerar iyi çalışmalar unutma kötü de olsa iyide olsa onlar senin emeğin kimseye kendini ezdirme herkes beyenmiye bilir sen beyeniyosan hoşuna gidiyosa önemli olan odur

Yukarı Alt