İlk çalışmam (Kurtlar Vadisi)

Tepki
0
Acemi olduğum için kendime göre brush kullanarak yaptım efekt katmayı bilmediğimden kötü yapmış olabilirim. Kanlı bir çalışma yaptım.

Umarım PANA FİLM ile başıma bir şey gelmez :)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Ramazan bey, acemi olduğunuzu söylemenize rağmen o kadarda kötü görünmüyor, çalışmalarınıza biraz daha devam ederseniz ortaya daha güzel çalışmalar çıkartacağınızdan eminim, paylaşım için teşekkürler

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ramazan Bey çalışmanızı neden print screen ile alıp eklediniz?

Tepki
25
Ramazan bey adamları zombi yapmışsınız :) etki olarak gayet çirkinler ve ürkütücüler sanıyorum amaçta buydu düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
31
ramazan bey ps derslerinde zombiye çevirme diye bir ders var oraya da bakarsanız dha gerçekçi çalışmalar çıkartabilirsiniz

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Başlangıç için hiç de kötü değil ve gerçekten ürkütücü olmuş bu da başarı demektir. Tebrikler.

Tepki
0
@Hakan Dağdeviren​

Photoshop programında kaydetdiğim zaman resim farklı modla kaydedildiği için normal resim görüntüsü ile açılmıyor o yüzden böyle yapmak zorunda kaldım. Photoshopla daha hiçbir şey bilmiyorum 4-5 gün oldu belli aralıklarla çalışıyorum.​

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.​

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Anladım,sizin için söylemiştim hem çalışma çok uzak düşmüş detay pek de belli değil hem de etrafında PS çerçevesi var.Çalışmanıza daha sağlıklı yorumlar gelmesi açısından bunu yazmıştım.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Ramazan Sevtekin

Ramazan bey çalışmanızı print screen yaptıktan sonra photoshopta 300 dpi resolation da yeni sayfa açın ve yapıştırın, print screen yaptığınızdan ekranınızın tamamını alacaktır croplayıp fazla olan alanları silip RGB, jpeg formatında (resolation'u 72 yada 100'e düşürüp) kaydedebilirsiniz. Bu arada Alt + Print Screen yaparsanız, ekran görüntüsünü masa üstünü almadan screen yapabilirsiniz, kolay gelsin...

Yukarı Alt