ilk çalışmam yorumlarınız benim için çok önemli

lagrima

Üye
Tepki
1
forumda gezinirken kartvizitler çok hoşuma gitti kendim de denemek istedim bu ilk çalışmam kendimi geliştirmeme yardımcı olursanız çok sevinirim

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
biraz daha geliştirmelisin sadelik güzel ancak biraz basit duruyor resmi direk olarak buraya yükleyebilirsin link vermene gerek yok iyi çalışmalar

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Teşekkürler Adem bey linki düzeltip görseli eklediğiniz için :cool: ,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelelim ilk çalışmanızı yorumlamaya ... Öncelikle her ne olursa olsun emek harcamışsınız emeğinize sağlık.Fakat kendi kendine deneme çalışması bile yaparken es geçme elinden gelenin en iyisini yap.. Firma adını sanırım kendin seçtin.. Bir logo yapmadan önce peyzaj firmalarının logolarını arat arama motorlarından, kullandıkları renkleri, fontları vb... Gerekirse üzerinden çiz elin alışsın :) Ayrıca sadelik evet güzel ama bu çalışma paintten terk gibi duruyor.. Sitedeki kartvizitleri iyice incele.. Daha söylenecek çok şey var ama biryerden başlaman gerekiyor ...

Tepki
0
biraz örnek çalışmaları incelemeni tavsiye ederim bu konuda bayağı yol kat ettirir :) ellerine sağlık

Yukarı Alt