İlk Çalışmam

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
güzel ilk olmasına karşı ama adresler de No=.. olmaz No:.. bu şekil de yap yani eşittiri kullanma bu bir tavsiye çalışmakla gelişebilirsin siteden örnek çalışmalara bak ;) kolay gelsin

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
Immm ilk çalışma... Herkesin ilk çalışması facia gibidir kendimden biliyorum. Ama yeri çok ayrıdır. Neyse şimdi o köpeğin arkasındaki gölge çok fazla. Sol tarafa verdiğin şeriti kaldır. Adres kısmında grapiksel'e katılıyorum ama sola doğru olsun hepsi. Mah. Sok. gibi kısaltmalar olabilir. Türkiye / İstanbul her zaman bir enter aralarında boşluk olsun. Noktalama işaretleri kullandığın her yerde boşluk bırakmalısın ki rahat okunabilsin. Sonra fontlar olmamış. Düz, sıradan. Kart tasarımlarında şablonlar vardır. Ona göre çalışmalısın. Kesimde sıkıntı olmasın diye. Ve bol bol örnek incelemesin. Emin ol çok faydası olacaktır. Eline sağlık, başarılarının devamını diliyorum.

Holats

Üye
Tepki
1
Gördünüz mü OguzhanH . İsteyince yapılabiliniyor. İlk çalışma olmasına karşın güzel bir iş ortaya çıkarmışsınız. Aynen devam edin...

OguzhanH

Üye
Tepki
1
Evet şu sıralar faber-castel ile ilgili logo yaptım deneme tabikide ama illustratoru tam öğrenmediğim için işleyemiyorum.Fotoğrafını çekip yükliyeceğim.

Yukarı Alt