Ilk CD4 Çalışmam

Tepki
0
Arkadaşlar bu CD4 programıyla olan ilk denemem, görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum =)
- Ayrıca r
ica etsem kendimi geliştirmem in bana farklı kaynaklar önerir misiniz? =)

=) <-||-> (=

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Eline sağlık çok güzel olmuş LodrBozkurt,
acelen yoksa önce modelleme üzerine çalış uzun süre derim.

Pratiğini arttır. ( Avatarındaki kişileri severim )

Tepki
0
@Şener CANÖZ

Teşekkür ederim =) (Game of Thrones mükemmel bir dizi ya, ne yazık ki 3 sezonu da izledim ve 4.nün çıkmasına daha çok var)
Acelem yok daha 18 yaşındayım ve ne bileyim bu işi sadece sevdiğim için yapıyorum bir meslekte çalıştığım ve patronum benden istediği için falan değil, tek istediğim öğrenmek. Daha çok ve daha çok. 21 dersten oluşan bir set buldum ve her ders yaklaşık 1 saat onların tümünü izlemeyi düşünüyorum bakalım, umarım bir işe yarar =) şu Empty Polygon'la başım belada biraz :D R12 ile hazırlanmış videolar ben R13 kullanıyorum, toollar falan biraz değişmiş :D Neyse görüşlerin benim için önemli, senin çalışmalarına bakmıştım bu işte baya iyisin =) teşekkür ederim tekrar.

Tepki
0
Bu arada HTML, CSS, Javascript, PHP ve az buz da Python dillerini biliyorum da, bu sitenin tasarımcısı ne kafadaymış merak ettim :D CSS değerlerini "%" lik olarak değil de, "px" olarak girmiş bu da sayfanın yana doğru da kaymasına sebep oluyor. İçimde kalmasın söyleyeyim dedim :D

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Bende beş gözle bekliyorum yeni sezonu,
merakın varken sonuna kadar öğren.
Bildiklerini paylaşmanı bekliyoruz.

Tepki
0
@Şener CANÖZ

Peki =) Aslında ben bilgisayar oyunu yapmak istedim, araştıra araştıra buraya geldim de diyebiliriz =) bu konuda yeterince iyi hale gelebilirsem Unity, CryEngine vb. programların derslerine göz atmayı planlıyorum. Veya ne bileyim oyun sektöründe bir şirket için çalışmak isterim =) bakalım gelecek ne getirecek. Ama şu da bir gerçek, hayatımda hiçbir şeyi şiir kadar sevmedim :D okumak ve yazmak harika bir şey. Bunu neden söylediysem şimdi :D

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Şiir okumayı sevmem ve anlamamda,
ama 120 kadar şiirim oldu.

Konunu dağıtmak gibi oldu ama laf lafı açınca mütevaziliğimden ödün vermek zorunda kaldım :)

Maxis

Üye
Tepki
0
Game Of Thrones'un kitapları hep diziden daha iyiydi. Buz Ve Ateş'in şarkısını öneririm.

Yukarı Alt