ilk denemem

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
ilk denemem bu eleştirye açık :s8:

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Eleştiri için tesekkurler en azından elestırıye layık :) evet renk uyumu konusunda sanırım haklısın eskıtme bıraz uyumsuz oldu.neyse bu sıtede 4-5 konum var ama ılk elestırıyı aldım bunada sukur :) uyarını dıkkate alcam sagol

KanunsuzTr

Üye
Tepki
0
Rica Ederim. Eleştirmekte Biraz İlgiliyimdir. O Nedenle Eleştirilerime Her Zaman Açık Ol (=

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Ne demek ortada tartısmaya ve elestıreye acık bı konu varsa sorun yok seve seve!hıc ılgısız ve alakasız olunmasından daha ıyı dıye dusunuyorum.ben yaklasık 6 aydır grafık ve web tasarımın ıcındeyım ne okul okudum ne kurs sadece heves ve ılgı.ama burda yıllarını ayırmıs (herkese saygım sonsuz)onca grafıker vb kısıler var ve ortaya dokulen abuk subuk seylere onlarca yorum yapılmıs.cok enteresan geldı bana.Sanırım ortada bı yorum paslasması var :) neyse o zaman dıger konularıma da yorum yaparsın artık :)
saygılarımla hoscakal

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Refleton

Evet aynen dedıgın gıbı uyum alakasız ama zaten amacım buydu yanı kasıtlı yaptım sence hersey es zamanlı olsa yanı haclı askerıne karsı haclı o zaman bana sadece dekupe yapmak kalırdı tasarım ve dusunce ıcermezdı dıye dusundum.yorum ıcın teskkur ederım :s8:

Yukarı Alt