ilk denemem:)

djyudo

Üye
Tepki
0
bu ilk denemem ama sonradan biraz değişiklik istediğini gördüm:p

biraz değişiklik istiyo ama güzel olmuş:D

yardım isteyen yardımm etmek isteyen herkesesi bekliyorum

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
yapılan afiş örneklerini incelemenizi tavsiye ederim... Ben bu afişten hiçbişey anlamadım, hiçbişey okunmuyor, hiçbirşey anlatmıyor... Çok karışık görünüyor... Arabanızla yoldan geçerken bu afişi birkaç saniyeliğine gördüğünüzü düşünün, ne anlarsınız?

Daha sade daha anlaşılır bir çalışma yapmayı deneyin, efektlerden kaçının...

Çalışmaya başlamadan önce bolca afiş araştırın...

Kolay gelsin...

Tepki
100
@djyudo
siz beğenmişsiniz zaten. bizede pek söyleyecek bir şey bırakmamışsınız.
biraz değişiklik istiyo derken, madem bunu gördünüz, neden gerekli değişiklikleri yapıp çalışmayı öyle eklemediniz.
tabii buradan da anladığım kadarı ile bu çalışma baskıya filan da gitmedi değil mi?
kendinizi geliştirmek adına yaptığınız bir çalışma.

taşınmıştır: Kişisel Çalışmalar...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Yazılar okunmuyor, yani bir çalışma yaptığınızda bu kadar renk vermeyeve bu kadar effect vermeye hiç gerek yok...Bence sade çalışmalar herzaman daha güzel görünür, hem okunabilirlik açısından hem de görsel açıdan...

Size önereceğim tek şey, çalışmalarınızda bu kadar renkli olmayın:)Özellikle yazılarda...

İsmail Ev

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
1
Mikrofonu ortadan kenara çekip(sağa veya sola), yazıları da diğer tarafa alt alta dizerseniz okunamama problemi ortadan kalkar.

djyudo

Üye
Tepki
0
arkadaşlar yorumlar için tşk ederim. bunu geçen sene sonunda okulumzda düzenlenen rap partisi için yaptım.... şimdi bi işe yaramadığı için değiştirmedimm. benden istenenin daha iisini yaptım aslnda. benden böyle birşeyler istediler hatta çok övdüler bunu bana ben beğenmediğimi belirttim. o mikrofonu oraya koyduğum için yazıları tam belli edemedim. ne yaptıysam olmadı. bu kadar renkli olmasını istediler ilgi çeksinler dediler. hem okulda biraz endüstri meslek lisesi olduğu için buda gerekiyodu:)) nese cokkk tşk ederim yorumlarınız için...

Yukarı Alt