ilk flash calısmam

Tepki
59
@efsunlu_kizz

guzel olmus sen bide hobım bu dıyosun allahım ya:D
valla doru yoldasın merak etme sen bak dedı dersın yarın bugun bu ısın ıcınden el sallarsın burdan ceddındedene:D:D

Tepki
1
@ceddindeden

yok ben çok acemiyim yani vakit bulup kendimi pek gelistiremiyorum ins ş yaz ayını gecireyim bir 3d ve illustrasyonuda ögrenecem :)
ama sen beni zorla bu sektöre sokcan yok dedecim ben böle mutluyum benim ideallerim daha farklı :)

@emine_x4
tsk ederim utandım simdi :):eek:

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
YA bence ilk zamanlardaki çalışmaya hiç benzemiyor, arkaplandaki resimler hazır mı yoksa sizin çiziminiz mi? o yürüyen tren filan:) neyse ilk çalışmanızsa gerçekten çok güzel, şahsen ben bu kadar yapamıyorum, tebrikler

Tepki
1
@exorcims
valla o sizin bileceginiz bisey ki flash bilen biri için acemicedir :) ordakilerin coğu cliparttır tam olarak neye benzedi bilmiyorum ama o ayı köpek karısımı yürüyen hayvanı ben çizdim birde ufak tefek bazı seyleri gerisi clipart
tsk ederim

mustafa_25

Üye
Tepki
0
_root (yani ilk sahne level 0) 'a bağımlı kalma elinden geldikçe movie klipleri çoğaltıp az frame kullanmaya çalış flash çok fazla mantık istiyor yoksa yapılan çalışmaların yüklenmesi ziyaretçileri baya bekletebilir. Ben ilk web sitemi flashta yapmıştım bırak webi interneti, bilgisayarım bile kaldırmadı siteyi o kadar birikme oldu :)

Tepki
1
Mustafa_2525 flash tavsiyeni dinleyecem :) tabi artık flash calısmak çok zor geliyor :)
CNM begendifine sevindim tsk ederim

Yukarı Alt