ilk ilk çalışmam yorumlarınız benim için çok önemli

karub455

Üye
Tepki
1
corel ve photoshop ile tanışalı 12 gün oldu bu da ilk çalışmam

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
O zaman ilk ilk yorumda benden gelsin. 12 günlük bir tanışma için güzel bir başlangıç olmuş. Zaman geçtikçe güzel işler çıkacağının göstergesi. Eleştirilecek bir çok şey var ama 12 gün olduğundan sanırım yorum yapmam yersiz olur. Elinize sağlık. Başarılarınızın devamını diliyorum...

karub455

Üye
Tepki
1
teşekkür ederim ancak eleştirmeniz de benim için büyük bir nimet olacaktır :)

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Ben beğendim eline sağlık ama kırmızı fontları değiştir renk uyumu falan hoşuma gitti ;) başarılar..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
emeğinize sağlık 12 günlük bir çalışma arkasından gayet başarılı sayılabilir ama durmak yok yola devam :) başarılar dilerim

karub455

Üye
Tepki
1
teşekkürler hocam sizlerinde desteğiyle iyi işler çıkarmaya çalışacağım

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
eline sağlık 14günlük öğrenime güzel olmuş, bide özenerek yapmışsın resimleri düzgün güzel seçmişsin herhangi bir bozulma gözükmüyo pixelde normalde ilk tasarımlarını yapan birisi pek dikkat etmez :D başarılar...

gezegen

Üye
Tepki
16
Font tercihi çok kötü. Renk seçimi, çalışmanın sanki standart ofis programlarının renk paletinden herhangi bir iki tanesinin seçilmiş olduğu hissini uyandırıyor. Şekiller ve sayfa düzeni de buna eklendiğinde, bütün çalışma sanki bir kelime işlemci programında (MS Word2de) hazırlanmış gibi görünüyor. Biliyorum, CorelDraw ve Photoshop ile 12 günlük tanışıklık sözkonusu, ama yukarıdaki türden çalışmaları yapmak için bu programlara gerek yok.

İyi çalışmalar ve başarılar.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@gezegen

Biraz Daha Kibar bir şekilde eleştri yapabilirdiniz ?

Sayın Arkadaşım.
Başlangıca göre bence gayet güzel olmuş.
Bunun devamı gelecek değilmi böyle bırakmayaksınız ?
Öncelikle Adres puntoları biraz büyük ve düzensiz olmuş.
Arkadaki resmi beğenmedim daha dikkat çekici resim olabilirdi.
Kalite , uygun fiyat , burada Bunların yazı stilini beğenmedim. Renk seçimin doğru olabilir.
http://colorschemedesigner.com/
Bu linkten yararlanarak renk seçimlerini düzenleyebilirsin. Çalışman daha şık ve daha gösterişli durur.
Özcanlar koltuk logosu hiç hoşuma gitmedi :) Bilmiyorum sen kendi kafandan mı tasarladın onu arkasına gölge vermene gerek yok diye düşünüyorum. Veya varsada Kalite v.s v.s onlarda neden yok.
Bu gibi şeylere dikkat ederek bir sonraki çalışmanı daha güzel bir şekilde bekliyoruz.
Ben kendimce eleştirdim seni.
Tasarımlarının Devamınıda bekliyoruz.
İyi çalışmalar.

Yukarı Alt