ilk illüstrasyon çalışmam(bakarak yaptım)

Ertan_

Üye
Tepki
0

yorumlarınız çok değerlidir ilk çalışmam hatalarımı ve eksiklerimi söylerseniz çok sevinirim....

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
iilk görünüş acısından hoş duruyor... yalnız kontür çizgilerin fikrimce kalın olmuş beni rahatsız etti, yüzdeki verdiğin tonlamalar çok iyi olmuş ama diğer yerlerde bunu yakalayamamışsın özellikle saç basit olmuş ama biliyormusun ışık var :D üstünde biraz daha çalışırsan çok iyi olucağına eminim
http://www.crisvector.com/ bu siteyi incele Cristiano siqueira diye bir adam aşmış kendini, şahsen ben çalışmlarına bayılorum:D

Ertan_

Üye
Tepki
0
çok teşekkür ederim saol bidakilerinde daha fazla dikkat edicem söylediklerini göz önünde bulundurcam o siteyi takip ediyorum zaten hergün giriyorum yeni bişeyler var mı diye harika çalışmalar var

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
çok güzel görünüyor ama yüz rengi biraz karışık olmuş gibi makyaj gerekiyor :)

Ndesign

Üye
Tepki
51
bence ufak tefek ayrıntılar dışında gayet başarılı ellerine sağlık

MRV

Üye
Tepki
0
bencede çok başarılı gözükuyo tebrik ederim.... ufak tefek ayrıntılar var ama onlarla bir bütün içinde sayılır....

Ertan_

Üye
Tepki
0
teşekkürler arkadaşlar :) o ayrıntılarıda yazarsanız çok iyi olur kendimi geliştirmem gerekioda...

Tepki
0
Gerçekten güzel görünüyor birşeyin dışında :) kontur çizgileri kalın olmuş gözü rahatsız ediyor biraz. Onun dışında çalışma güzel olmuş :)

Yukarı Alt