İlk Logo Çalışmam - Tekno Plastik

Tepki
10
İlk yaptığın daha güzel olmuş...

Tepki
0
Bencede sondaki logo hoş olmuş.
Benimde düşüncem logonun herşeye uyması ve herşeyede tatbik edilebilmesi gerekir.
Örneğin Teknoplastik'in personeli olacak ve iş kıyafetleri için nakış ile logo yapılacak.
renk geçişlerini tutturamayacakları için.Tek renge dönecekler.Veya kaliteli bi kartvizit yaptırılırken.2 renkle ucuza basılırken ilave kalıp parası çıkabilecek ama bu durum çok önemli değil.kalite lsun 50-100 fiyat önemli değil. sadece bi düşünce.

Zuhal Öz

Üye
Tepki
0
Bence ilk calismada okunma zorlugu vardi "O" nun arkasindaki yuvarlak dolayisiyla,ama ikinci calismada en sondaki sade ve hos görünüyor.Belki mavi yerine baska bir renk kullanilirsa,kirmizi ya da turuncu daha iyi olabilir,daha sicak bir görünüm icin.
Basarilar.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bence son sunduğun çalışmalardan 1. olan çalışma dahada güzel olmuş..
Ama diğerleride tabiki güzel, ellerinize sağlık

Tepki
3
Doğru yoldasın, bana kalırsa kısa zamanda ustalara taş çıkartabilirsin, maşaALLAH...

Tepki
1
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın lütfen. Bu aralar pek bilgisayar başına oturamıyorum...

Bu logoyu tamamen yeni yeni öğrenmeye başladığım Adobe Illustrator programı ile yaptım.

Bu tip çalışmalarda vektörel programları kullanmayı tavsiye ediyorlar. Bende bunlardan Corel, FreeHand ve Illustratoru denedim. Açıkçası bana en kolayı Illustrator geldi. Bende şimdi onu öğrenmeye çalışıyorum...

Yukarı Alt