İlk logo çalışmam

Tepki
62
Öncelikle çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler...

Gayet güzel bir çalışma olmuş fakat şu gölgeleri kullanmasanız baskı açısından daha iyi olur...

Çalışmalarınızda Başarılar Diliyorum...

Tepki
100
firmanın faaliyet alanı nedir?
bunu bilmek yorum açısında uygun olurdu.
sait beyin dediği gibi gölge kavramı logonun orijinalinde olmamalı.
çok farklı baskı tekniklerine cevap verebilecek niteliktede olmalı.
örneğin bu logunun pirinç yapıldığını düşünün. vs. vs.
saygılar...

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
İlk çalışma için düşünülürse iyi olmuş. Yani bir uyum var çalışmanda. Ama ben de her zaman söylüyorum ki logoları çalışırken mutlaka baskıyı düşünmek gerekiyor.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
sadece soldaki yuvarlaklar çok büyük ve çok fazla gibi geldi bana, emeğine sağlık

Tepki
5
Tekstil firması mı, teknoloji ile alakalı bir firma mı? Firma Logo su en azından o firmaile ilgili daha net bir bilgi verse daha iyi olurdu bence... Ya da "T" cetveli ve kareli bir sayfa göz önüne alındığında teknik çizim ile mi alakalı firma? Kullandığın daireler çok sık gibi duruyor, her sıradan atlamalı olarak birer tanesini silersen daha hoş olabilir, bir de öyle dene bence.

Tepki
1
Yorumlarınız için çok teşekür ederim arkadaslar.İlk çalışmam oldugu için amatörce oldu.İnşallah zamanla dahada iyi olucak çalışmalarım.Maytek aslında bir inşaat firması , ama ben inşaat firmasından bağımsız olarak öylesine yaptım bu çalışmayı yani özel bi firmaya ait diil.İnşallah zamanla dahada iyi olacağım.Hepinize teşekürler.Paylaşımlarımın devamıda gelicek :D

Yukarı Alt